خرید اینترنتی بلیط هواپیما بم

این روزها سامانه های خرید اینترنتی بلیط هواپیما در ایران پیشرفت چشمگیری داشته و به همین علت خرید اینترنتی بلیط هواپیما بم گزینه ای مقرون به صرفه و بی دردسر برای رفتن به بم، یکی از شهرهای استان کرمان است. مسافران شهرهای نزدیک به بم مانند پوطار، بروات، فهرج، عنبرآباد، جیرفت، گنبکی و محمدآباد هم می توانند از فرودگاه بم استفاده کنند و با تاکسی یا اتوبوس خود را از شهر بم به مقصد موردنظر برسانند. فرودگاه بم در شرق شهر قرار دارد و از سال 1389 جزو مرزهای هوایی ایران به شمار می آید و براساس آمار در طول یک سال به طور میانگین میزبان بیش از 11 هزار مسافر و 212 نشست و برخاست است. فاصله فرودگاه بم تا مرکز شهر حدود 15 کیلومتر و 10 دقیقه است و مسافران فرودگاه برای رفت و آمد می توانند از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنند.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بم از فلاوینگو (عالی گشت) باید مبدأ و مقصد، تعداد مسافر و زمان رفت و برگشت را  انتخاب کنید تا لیستی از پروازهای موجود را مشاهده کنید. با تغییر فیلتر زمان، قیمت و ایرلاین های ارائه دهنده بلیط می توانید بهترین انتخاب را در خرید بلیط هواپیما بم داشته و ارزان ترین بلیط هواپیما بم را خریداری نمایید.

پروازهای داخلی به مقصد بم

بم – تهران – بم از پروازهای داخلی این فرودگاه است که مسافران می توانند برای تهیه بلیط آن از پایین همین صفحه اقدام کنند. فاصله تهران بم، حدود 1168 کیلومتر است و پرواز، راحت ترین راه برای سفر به این شهر است. یادتان نرود ارزران ترین قیمت بلیط هواپیما بم را باید یا از طریق بلیط های چارتری و یا از طریق رصد مداوم قیمت های سایت پیدا کنید. مسافران برای اطلاعات بیشتر از اطلاعات پرواز فرودگاه بم می توانند از داخل استان با شماره 199 و از خارج از استان با شماره تلفن فرودگاه بم 03432110031 تماس حاصل فرمایند. ضمناً هواپیمایی ماهان یکی از ایرلاین های فعال در این مسیر است که بلیط های سیستمی و چارتری بم را ارائه می دهد.

پروازهای خارجی به مقصد بم

هم اکنون هیچ پرواز بین المللی در این فرودگاه انجام نمی شود. ضمناً علاوه بر فروش بلیط هواپیما بم، خدمات زیادی در حوزه گردشگری مانند اخذ ویزای شینگن تضمینی، اخذ ویزاهای توریستی و تحصیلی کانادا، رزرو هتل در سراسر دنیا و برگزاری تورهای گروهی به بیشترین کشورهای دنیا از سوی فلاوینگو (عالی گشت) به مسافرانش ارائه می شود. شما می توانید برای مشاوره در مورد مسیرهای پروازی داخلی و خارجی و رزرو تورهای گروهی به 5 قاره جهان با شماره 43635000-021 تماس برقرار کنید یا حضوراً در ساعات اداری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید.

سیستم حمل و نقل درون شهری بم

بم میزبان بزرگترین بنای خشتی جهان، یعنی ارگ بم است. از این رو مسافران زیادی به این شهر برای بازدید از آثار تاریخی سفر می کنند. تاکسی های گذری در سطح شهر، اتوبوس های درون شهری و تاکسی تلفنی از وسایل حمل و نقل درون شهری برای رفت و آمد مسافران است.