خرید بلیط هواپیما از همدان به مقصد قشم

برنامه پروازی همدان به قشم متغیر است و بهتر است که هر بار که می خواهید بلیط هواپیما همدان قشم را تهیه کنید، دوباره برنامه پروازها را از فلاوینگو استعلام کنید.

مدت پرواز همدان به قشم به طور مفید، یک ساعت بیشتر نیست و شما بعد از پیاده شدن در فرودگاه قشم که تقریباً در جنوب این جزیره قرار دارد، می توانید در حدود 26 دقیقه فاصله 6 کیلومتری فرودگاه را تا مرکز اداری و کاری قشم طی کنید.

قیمت بلیط هواپیما همدان قشم معمولاً در اواخر هفته که افراد زیادی برای تفریح به قشم می روند، بیشتر است و هر چقدر به اوایل هفته نزدیک می شوید، احتمال پایین آمدن قیمت این بلیط بیشتر می شود.

برای خرید بلیط هواپیما همدان قشم می توانید از خدمات فلاوینگو استفاده کنید. اپلیکیشن های فلاوینگو کار شما را برای شناختن مقاصد گردشگری و خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور راحت کرده اند. ضمناً شماره تلفن 43635-021 برای دریافت مشاوره تلفنی و یا سایر امور در خدمتگذاری شما آماده است. بعد از دریافت خدمات، همکاران ما به صورت 24 ساعته با خط تلفن 09054800413 از شما پشتیبانی خواهند کرد.

انواع بلیط سیستمی، چارتر و بلیط لحظه آخری همدان قشم

ساده ترین و پایه ای ترین نوع بلیط، بلیط سیستمی است. قیمت بلیط سیستمی به طور معمول توسط ایرلاین ها یا همان شرکت های هواپیمایی مانند ماهان، قشم ایر و ... تعیین می شود. برنامه این نوع بلیط ها از مدت زمان زیادی قبل از پرواز مشخص است. خوبی این بلیطها در امکان لغو شدن آنها و عودت مبلغ بلیط است. البته مبلغ پرداخت شده به طور کامل برنمی گردد و میزان آن به قوانین استردادی در هر ایرلاین بستگی دارد. در برخی از ایرلاین ها این میزان به 90 درصد قیمت بلیط هم می رسد. 

مزیت دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها محاسبه می شود و شما می توانید برای سفرهای خانوادگی روی آن حساب  باز کنید.

بلیط هواپیما همدان قشم چارتر مانند همه بلیط های چارتر دیگر به طور معمول از قیمت پایین تری برخوردار است. بلیط های چارتر در قراردادی که بین ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی بسته می شود، با قیمت پایین تری به آژانس های هواپیمایی فروخته می شوند و در نتیجه آژانس ها هم ممکن است در نزدیکی پرواز برای جلوگیری از خالی ماندن صندلی ها، قیمت را پایین بیاورند.

در مجموع باید گفت که اگر تاریخ خاصی برای سفرتان مهم است، بهتر است از بلیط سیستمی استفاده کنید ولی اگر موضوع قیمت برای شما خیلی مهم است، بهتر است دنبال بلیط چارتر یا بلیط لحظه آخری همدان قشم باشید.

فرودگاه قشم 

فرودگاه قشم تقریباً در جنوب این جزیره قرار دارد و همانطور که گفته شد بیش از 6 کیلومتر تا مرکز آن فاصله ندارد و شما در کمتر از 30 دقیقه می توانید خود را به مرکز قشم برسانید. برای ارتباط با مسئولین فرودگاه قشم می توانید با شماره35335040-076 تماس بگیرید. همچنین شماره 199 برای اطلاع از وضع پروازهای همدان قشم در دسترس شماست.

جاذبه های گردشگری قشم 

جزیره قشم از توابع استان هرمزگان است و دقیقاً در غرب تنگه هرمز قرار دارد. مساحت این جزیره بیش از 20 برابر مساحت جزیره کیش است و در سال های اخیر توانسته است در کنار کیش به یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری ایران تبدیل شود. این جزیره توسط سه جزیره لارک، هنگام و هرمز محاصره شده است و شما با حضور در قشم و بازدید از مکان های گردشگری قشم، می توانید به این سه جزیره هم سفر کنید. بهترین جاذبه های گردشگری قشم که با رفتن به قشم حتماً باید آنها را ببینید عبارت است از :

جنگل­ های حرا ، بندر لافت ، دره ستارگان ، غارهای خربس ، جزیره هنگام ، جزیره هرمز ، تنگه چاهکوه، غار نمکدان و ...