خرید بلیط هواپیما اصفهان به مقصد اهواز

برای تهیه بلیط هواپیما اصفهان اهواز، بعد از ورود به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلاوینگو، به راحتی با انتخاب مبدا و مقصد، زمان و تعداد مسافر، لیستی از تمامی پروازهای موجود در تاریخ موردنظرتان را مشاهده خواهید کرد. حال می توانید با تغییر فیلتر زمان، قیمت و شرکت های هواپیمایی، مناسب ترین انتخاب را در خرید بلیط هواپیما اصفهان به اهواز داشته باشید و یک بلیط ارزان هواپیما در مسیر اصفهان اهواز را رزرو و خریداری نمایید.

برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی فلاوینگو می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

یکی از معیارهای مهم در خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان به اهواز، شرکت های ارائه دهنده بلیط هواپیما می باشند که در ارائه برخی خدمات هم متفاوتند. این تفاوت ها اغلب در کلاس های پروازی گوناگون به چشم می آیند و منجر به تفاوت های فاحش در قیمت بلیط هواپیما اصفهان به مقصد اهواز می گردند. به همین جهت توصیه می کنیم حتما هنگام رزرو اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان به اهواز به برند ایرلاین ارائه دهنده بلیط و نوع کلاس پروازی اعم از اکونومی و بیزینس دقت نمایید.

مسافت پرواز اصفهان به اهواز چقدر است؟

پرواز اصفهان به اهواز عموما در کل روزهای هفته از ساعت ۱۰:۰۰ صبح شروع می شوند و آخرین پرواز ساعت ۲۱:۰۵ دقیقه به حرکت درمی آید. 

ایران ایر، کارون، کاسپین و آسمان از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در مسیر اصفهان اهواز به مسافران خدمت رسانی می کنند.

مسافت پرواز اصفهان به مقصد اهواز ۳۱۹ کیلومتر است که این مسافت حدود ۰۰:۲۷ دقیقه تا ۱ ساعت در شرایط مساعد آب و هوایی طول می کشد.

اطلاعات فرودگاه بین المللی اهواز

فرودگاه بین المللی اهواز در بلوار پاسداران در شهر اهواز واقع شده که دسترسی راحتی دارد. 
برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه اهواز می توان با شماره ۱۹۹ و روابط عمومی ۰۶۱۳۴۴۳۴۶۰۴ تماس برقرار کرد.

زاگرس، تابان، قشم ایر، اترک، کیش ایر، نفت، آتا، ایرتور، کاسپین، ماهان، آسمان و ایران ایر از ایرلاین های فعال در فرودگاه اهواز هستند که به مقاصد تهران، اصفهان، یزد، شیراز، رشت، مشهد، کیش، عسلویه، خارک، شیراز و سیری پرواز داخلی و کویت و دبی پرواز خارجی دارند.

اهواز مرکز استان خوزستان با داشتن فرودگاه بین المللی یکی از شلوغ ترین مسیرهای پرواز هوایی است و با داشتن ۵۱٪ منابع نفتی در جنوب کشور از شهرهای مهم و استراتژیک کشور است. به همین علت پروازهای مقصد اهواز همیشه شلوغ است. 

همچنین اهواز دارای کارخانجات بزرگ صنعتی و تاسیسات اداری بسیاری است و جزو مراکز مهم صنعتی ایران به شمار می آید و همین موضوع باعث شده رفت و امدهای شهرهای اطراف به اهواز زیاد باشد. اصفهان و اهواز با فاصله ۳۱۹ کیلومتری دارای مراودات زیادی هستند و نیروی کار مشترک در بین دو شهر در رفت و آمدند. 

اهواز علاوه بر داشتن مراکز صنعتی و نفت از زیباترین شهرها در جنوب ایران است. رودکارون، بازار عبدالحمید، بازارکاوه، موزه هنرهای معاصر، بنای معین التجار، پل سفید، دانشگاه یه گوش ادبیات، کلیسای سورت مسروپ، آرامگاه علی بن مهزیار، پل طبیعت کیانپارس، طولانی ترین آبشار خاورمیانه و بازار فلافل لشکرآباد از دیدنی های اهواز برای گردشگران است.