خرید بلیط هواپیما اصفهان به مقصد قشم

باتوجه به طولانی بودن مسیر، بهترین مسیر حمل و نقل پرواز است. بلیط پرواز را می توان به صورت حضوری و آنلاین از ایرلاین ها و آژانس ها تهیه کرد. در حال حاضر خرید بلیط انلاین در بین مسافران طرفدار بیشتری دارد چرا که در کمترین زمان و مقایسه قیمت ها و ایرلاین ها می توان مناسب ترین بلیط را تهیه کرد.

چگونه بلیط پرواز به صورت اینترنتی اصفهان به قشم بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما اصفهان به قشم است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بلیط سیستمی بهتر است یا چارتری و لحظه آخری؟ انتخاب بلیط بستگی به شرایط مسافر دارد اما در کل بلیط چارتری قیمت کمتری دارد. 

در صورتی که سفر نیاز به برنامه ریزی داشته باشد، بلیط سیستمی انتخاب بهتری است و می توان از ماه ها قبل بلیط را رزرو و برنامه سفر را تنظیم کرد. برای کودکان زیر 2 سال رایگان و کودکان 2-12 سال نیم بهاست. در صورت کنسلی هم تا 70% مبلغ به مسافر برگشت داده می شود. برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته، بلیط چارتری یا لحظه آخری انتخاب بهتری است، چراکه با خالی ماندن صندلی ها قیمت بلیط کاهش پیدا می کند و حتی در بعضی زمان ها، نصف قیمت به فروش می رسد.

پرواز اصفهان قشم چقدر طول می کشد؟

پرواز بهترین مسیر بین شهرهای اصفهان به قشم است. مسافت پروازی اصفهان قشم حدود 772 کیلومتر است و این مسافت با پرواز زمانی حدود 1:30 دقیقه طول می کشد، گاهی ممکن است باتوجه به مساعدنبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

قشم ایر و تابان از بهترین ایرلاین هایی هستند که در مسیر اصفهان به قشم به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

پرواز اصفهان به مقصد قشم معمولا در روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه، تنها یکبار در روز به حرکت در می آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی قشم

فرودگاه بین المللی قشم از قدیمی ترین فرودگاه های کشور که در سال 1304 تاسیس و در سال 1335 به بهره برداری رسیده است.

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی قشم می توان با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه 07635335040 تماس برقرار کرد.

ماهان، ایران ایر، آسمان، قشم ایر، آتا، زاگرس، تابان، کاسپین، معراج و ساها از ایرلاین های فعال در فرودگاه بین المللی قشم هستند. علاوه بر پروازهای داخلی، به دبی و مسقط هم پرواز دارند.

قشم علاوه بر اهمیت تجاری و بندری از زیباترین جزیره های ایران در آب های خلیج فارس است که پاییز، زمستان و عید نوروز میزبان مسافران زیادی است. 
غار خربس، دره ستاره ها، جزایرناز، جزیره هنگام، جنگل حرا، تنگه چاهکوه، غار نمکدان، درگهان تا غار خربس و مراکز خرید قشم از بهترین جاذبه های گردشگری قشم برای گردشگران است.