خرید بلیط هواپیما از اصفهان به مقصد عسلویه

در حاضر بیشتر مسافران پروازی، ترجیح می دهند بلیط را ارزان و آنلاین خریداری کنند. برای خرید بلیط از دو روش می توان اقدام کرد. ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی. 
از آنجایی که ایرلاین ها، از قبل بلیط ها را به صورت عمده به آژانس ها می فروشند و قیمت اصلی توسط آژانس های هواپیمایی تعیین می شود.

فلاوینگو بهترین انتخاب برای خرید بلیطی معتبر با قیمت مناسب است. با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی می توانید بهترین گزینه های خرید بلیط را مشاهده و باتوجه به ساعت پرواز و ایرلاین ارائه دهنده بلیط، مناسب ترین را رزرو و خریداری کنید. 
یا برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به عسلویه چقدر است؟ در مجموع قیمت بلیط های هواپیما به عوامل مختلفی چون ایرلاین ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد. اما مسافران می توانند در زمان کمی و هر ساعت از شبانه روز، بلیط مقصد موردنظر را از فلاوینگو رزرو و برنامه سفرشان را تنظیم کنند.

آیا مسیر اصفهان به عسلویه بلیط چارتر دارد؟ برای خرید بلیط از دو روش چارتری و سیستمی می توان اقدام کرد. بلیط های سیستمی همیشه در دسترس هستند اما بلیط های چارتری در زمان خالی ماندن صندلی ها به فروش می رسد. بلیط پرواز برای کودکان زیر دو سال کلا رایگان است. اما بلیط سیستمی برای کودکان 2-12 سال نیم بها و بلیط های چارتری برای تمام سنین یک قیمت است. بلیط های سیستمی در صورت کنسلی تا مبلغ 70% اما بلیط چارتری طبق قوانین کنسلی، مبلغ بلیط به مسافر استرداد می شود.

مسافت پرواز اصفهان به عسلویه چقدر است؟

مسافت پرواز اصفهان به عسلویه حدود 603 کیلومتر است که این مسافت از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان تا فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه را حدود 1:15 دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن است به علت مساعدنبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پرواز اصفهان به عسلویه عموما در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه و تنها با یک پرواز در روز انجام می شود. ماهان و کاسپین از ایرلاین های فعال در این مسیر هستند.

اطلاعات فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه

فرودگاه عسلویه با وسعت 700 هکتاری بعد از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه کشور و میزبان پروازهای داخلی و خارجی است. این فرودگاه در سال 1385 تاسیس و هم اکنون سالانه بیش از یک میلیون مسافر در این شهر رفت و آمد دارند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه می توان با شماره 199 یا روابط عمومی 07731373930 تماس برقرار کرد.

ماهان، آسمان، کیش ایر، سپهران، کاسپین و معراج از بهترین ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند. همچنین از این فرودگاه به مقصد رشت، شیراز، تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و ساری پرواز صورت می گیرد.

عسلویه از شهرهای مهم جنوبی ایران که با داشتن پالایشگاه های نفت و گاز، مقصدی برای کارمندان و مهندسین زیادی است. علاوه بر سفرهای کاری، عسلویه یکی از زیباترین شهرهای حاشیه خلیج فارس برای طبیعت و تاریخ دوستان مخصوصا در فصل پاییز، زمستان و اوایل بهار است. ساحل بنود، خلیج نایبند، جنگل حرا، اسکله نخل تقی، پارک ساحلی نخل تقی، اسکله عسلویه، میدان ناخدا لنج، روستای هاله، پارک ساحلی اندیشه، میدان لنج و نماد نخل تقی از زیباترین های عسلویه برای رهگذران است.