خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایلام

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایلام، بهترین گزینه برای سفر به این شهر است. پرواز ایلام به دلیل طبیعت زیبای این شهر و موقعیت مرزی این شهر، علاقمندان زیادی دارد. فرودگاه بین المللی شهدای ایلام در جنوب شرقی شهر قرار دارد و فرودگاه اصلی این استان است که پروازهای داخلی و بین المللی در آن انجام می شوند. از فرودگاه ایلام تا خیابان حیدری، حدود 8 کیلومتر و 14 دقیقه فاصله است و مسافران می توانند برای رفت و آمد به این فرودگاه، از تاکسی های فرودگاه استفاده کنند.

گزینه پیشنهادی ما برای خرید بلیط هواپیما ایلام، سایت فلاوینگو است و از این طریق مسافران می توانند برای خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی اقدام کنند. برای خرید کافیست مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی و تعداد نفرات را مشخص کنید تا لیستی از بهترین پروازهای مقصد مور دنظر در تاریخ انتخاب شده، نمایش داده شود.  به دلیل دیتا سنتر قوی و مطمئن فلاوینگو، مسافران در کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز می توانند بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما ایلام را در سایت ببینند و بلافاصله آن را ررزو کنند تا پیامک خرید بلیط برای آنها ارسال شود. ضمناً در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشتید سریعترین راه برای رزرو بلیط هواپیما ایلام ، تماس با شماره 43635000-021 می باشد. شماره 09054800413 هم برای پشتیبانی از شما در خدمت است.

پروازهای داخلی به مقصد ایلام

از فرودگاه ایلام در طول هفته به فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، فرودگاه بین المللی مشهد و فرودگاه نوشهر پرواز خروجی و ورودی انجام می شود. شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما تهران ایلام ، خرید بلیط هواپیما نوشهر ایلام و خرید بلیط هواپیما مشهد ایلام از پایین همین صفحه اقدام کنید. هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان، ایران ایر و زاگرس ایر از ایرلاین های فعال در مسیرهای داخلی فرودگاه ایلام هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

پروازهای خارجی به مقصد ایلام

پرواز به عتبات عالیات (نجف اشرف) از پروازهای بین المللی انجام شده در این فرودگاه می باشد. مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از فرودگاه ایلام پروازهای ورودی و پروازهای جدید فرودگاه ایلام ، می توانند با شماره 199 و یا شماره تماس اطلاعات پرواز فرودگاه ایلام یعنی 33345534-0841 تماس برقرار کنند.

علاوه بر رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی، مسافران می توانند برای اخذ ویزای شینگن تضمینی، رزرو هتل، اخذ ویزای های توریستی، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و استفاده از تورهای گروهی اروپا و دیگر نقاط جهان، فلاوینگو را انتخاب کنند. شما می توانید برای مشاوره در مورد مسیرهای پروازی و تورهای گروهی با شماره 43635000-021 تماس برقرار کنید.

سیستم حمل و نقل درون شهری ایلام

مسافران برای رفت و آمد در شهر ایلام می توانند از اتوبوس های درون شهری، تاکسی های گذری در سطح شهر، تاکسی های خطی و اسنپ استفاده کنند.