خرید بلیط هواپیما از کیش به مقصد همدان

پرواز از کیش به همدان در حال حاضر فقط برای روزهای یکشنبه و چهارشنبه ممکن است و شما می توانید با خرید بلیط هواپیما کیش همدان رفت و برگشت در روزهای یکشنبه و چهارشنبه یک سفر چهار روزه به همدان داشته باشید.

مدت زمان مفید این پرواز حدود یک ساعت است. ضمناً از فرودگاه همدان تا مرکز شهر، 20 دقیقه وقت نیاز دارید تا خود را به این مکان برسانید. این فرودگاه در شمال شهر همدان است و تا مرکز شهر، 9 کیلومتر فاصله دارد.

قیمت بلیط هواپیما کیش همدان در کلاس اکونومی در حال حاضر بین 400 الی 800 هزار تومان است و شما می توانید این بلیط را در بازه نزدیک به 400 هزار تومان در فلاوینگو رزرو کنید. به کمک شماره تلفن 43635-021 هم می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید و به صورت تلفنی این بلیط را رزرو کنید. ضمناً شماره 09054800413 برای پشتیبانی 24 ساعته از شما اختصاص داده شده است.

ارزان ترین بلیط هواپیما کیش همدان

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما کیش همدان راهکارهای متنوعی پیشنهاد می شود؛ اصولی ترین راهکار این است که قیمت این بلیط را به طور مرتب در سایت فلاوینگو استعلام کنید. با توجه به پیشرفت سیستم قیمت دهی بلیط هواپیما، در حال حاضر هر 15 دقیقه قیمت ها به روز می شود. راهکار دیگر این است که دنبال بلیط هواپیما کیش همدان چارتر باشید. این راهکار تا حدی جواب می دهد ولی این بلیط ها همیشه ارائه نمی شوند. راهکار بعدی  این است که دنبال بلیط لحظه آخری هواپیما کیش همدان باشید. در آخر هم یادتان باشد که این بلیطها به طور معمول در اوایل هفته گران تر هستند.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر کیش همدان

خوبی بلیط چارتر این است که معمولاً قیمت پایین تری دارد. البته این یک اصل کلی نیست و برخی اوقات ممکن است قیمت بلیط چارتر از بلیط سیستمی بیشتر باشد. بلیط سیستمی، ساده ترین نوع بلیط است که توسط ایرلاین ها ارائه می شود. این بلیط ها گران تر از بلیط چارتر هستند ولی دو مزیت اصلی دارند؛ اول اینکه قابل کنسل شدن هستند و شما می توانید حتی تا 3 ساعت قبل از پرواز، آن ها را کنسل کنید و بخش قابل توجهی از پول خود را پس بگیرید. مقدار این مبلغ هم به ایرلاین مربوطه بستگی دارد. ویژگی مثبت دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها حساب می شود.ضمناً برای نوزادان زیر 2 سال هم قیمت بلیط سیستمی و چارتر تفاوتی ندارد و معمولاً نزدیک به رایگان است.

به طور کلی بلیط سیستمی توسط ایرلاین ها و بلیط چارتر توسط آژانس ها قیمتگذاری می شوند به همین دلیل ممکن است قیمت بلیط چارتر با توجه به آزادی عمل بیشتری که آژانس ها دارند، تغییرات بیشتری داشته باشد و قیمت مناسب تری برای آنها داده شود. مخصوصاً در زمان هایی که مسافر کم است، آژانس ها ممکن است قیمت بلیط چارتر را پایین بیاورند.

اطلاعات فرودگاه همدان

فرودگاه همدان با یک بزرگراه مناسب به شمال شهر همدان وصل شده است. از شمال شهر هم تا مرکز شهر، 4 کیلومتر بیشتر فاصله نیست. اطلاعات پرواز این فرودگاه با شماره های 08132569011 الی 13 در دسترس شما است و شماره سراسری 199 هم برای اطلاع از وضع همه پروازهای کشور از جمله پرواز همدان کیش اختصاص داده شده است.

جاذبه های گردشگری همدان 

شهر همدان، مرکز استان همدان است و در غرب تهران قرار دارد و به سبب اینکه موطن ابن سینا نابغه بزرگ طب جهان است، یکی از شهرهای شناخته شده ایران در سطح جهان است. جاذبه های گردشگری همدان زیاد است که گزیده آن ها به شرح زیر است:

کتیبه های گنج نامه، غار علی صدر، تپه باستانی هگمتانه، تپه باستانی گیان، کوهستانهای الوند، بقعه استرومردخای،  آرامگاه بوعلی سینا، آرامگاه باباطاهر و ...