خرید بلیط هواپیما مشهد به زابل

قبل از سفر، برنامه پرواز مشهد به زابل را به صورت آنلاین از فلاوینگو چک کنید تا ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد به زابل را خریداری کنید. معمولاً چنین بلیطی را به صورت چارتری یا لحظه آخری می توان تهیه کرد. بلیط های چارتری هنگامی که مسافر کم است و تعدادی از صندلی ها خالی مانده باشد، با قیمت پایین تری به فروش می رسند. این بلیطها برای کودکان زیر 2 سال رایگان و برای افراد بالای 2 سال، قیمت یکسانی دارد. ضمناً در صورت کنسلی بلیط، طبق قوانین کنسلی هزینه بلیط به مسافر بر نمی گردد. اما بلیط سیستمی مناسب برای سفرهای از قبل برنامه ریزی شده، سفرهای کاری و خانوادگی است. برای کودکان کمتر از 2 سال رایگان، برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها و برای افراد بالای 12 سال، قیمتی یکسان دارد. بلیط سیستمی از ماه ها و هفته ها قبل، قابل رزرو است و در صورت کنسلی طبق قوانین مبلغ 50 تا ۹۰ درصد هزینه بلیط به مسافر عودت داده می شود. برای خرید بلیط هواپیما مشهد به زابل چارتر می توانید روی ما حساب ویژه ای باز کنید. با توجه به اینکه بلیط چارتر بلیطی است که توسط آژانس ها قیمتگذاری می شود، احتمال کاهش قیمت آن در روزهایی که مسافر کم است، وجود دارد. سایت فلاوینگو با داشتن بانک اطلاعاتی مناسب و رابطه مناسب با آژانس های هواپیمایی مختلف، بلیط چارتر با قیمت مناسب را در اختیار شما قرار می دهد.
برای خرید از فلاوینگو کافیست با انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، کمی منتظر باشید تا لیستی از بهترین گزینه ها برای مسافر پیشنهاد شود. در ادامه می توان با کمی مقایسه بین ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد. در ضمن برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت بلیط هواپیما مشهد به زابل یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی می توان با شماره۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد.

اطلاعات پرواز مشهد به زابل

طی مسیر پرواز مشهد به زابل در شرایط خوب آب و هوایی حدود 1 ساعت و 20 دقیقه طول می کشد. البته گاهی ممکن است به علت خوب نبودن آب و هوا پرواز با تاخیر یا تغییر مسیر انجام شود. روزهای پرواز مشهد به زابل به روزهای شنبه هر هفته اختصاص دارد که با ایرلاین قشم ایر به صورت رفت و برگشت انجام می شود. به طور کلی اگر دنبال قیمت پایین هستید بهتر است یک بلیط چارتر یا لحظه آخری رزرو کنید و اگر هم زمان و تاریخ پرواز برای شما مهم است، بهتر است که از مدتها پیش، یک بلیط سیستمی رزرو کنید.

اطلاعات فرودگاه زابل

فرودگاه زابل در 8 کیلومتری شهر، با یک ترمینال مسافربری، فرودگاهی کوچک و عمومی برای جابه جایی مسافران داخلی است که سالانه بیش از 19 هزار مسافر در آن رفت و آمد دارند. هواپیمایی آتا، هواپیمایی قشم و هواپیمایی ماهان از ایرلاین های فعال فرودگاه زابل سیستان هستند که مسافران را به مقصدهای فرودگاه ایرانشهر، فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران و فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و بالعکس جابه جا می کنند. اما هیچ پرواز بین المللی ای در این فرودگاه انجام نمی شود. مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه زابل و فرودگاه زابل برنامه پرواز از داخل استان سیستان و بلوچستان با شماره 199 و خارج از استان با شماره های 05432225033 و 05432224333 یا 05432224883 ارتباط برقرار کنند.

جاذبه های گردشگری زابل

زابل از شهرهای اسطوره ای و تاریخی است که آثار به جا مانده در آن گواهی بر تاریخی غنی دارد. قلعه رستم، قلعه کهک کهزاد، گمرگ بلژیکی ها، کاروانسرای فرنگی، بانک ایران و انگلیس، موزه مردم شناسی، آرامگاه خواجه غلطان، دهانه غلامان، مقبره سید غلام رسول، موزه شهرسوخته، منطقه حفاظت شده جنگلی شیله، منطقه شکار ممنوع مک سرخ و روستای تاریخی قلعه نو از زیباترین دیدنی های زابل برای مسافران است که باید دید.