خرید بلیط هواپیما مشهد به اردبیل

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به اردبیل از دو روش می توان اقدام کرد: ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی.
آژانس های هواپیمایی از ماه ها قبل، بلیط ها را به طور عمده از ایرلاین ها می خرند و با قیمت گذاری، براساس شرایط مختلف در روزهای مختلف می فروشند. بلیط های سیستمی را می توان از ماه ها قبل پیش‌خرید کرد و برای سفر برنامه ریزی کرد. اما بلیط های چارتری و لحظه آخری معمولاً در نزدیکی پرواز ارائه می شود.

برای رزرو بلیط هواپیما مشهد اردبیل از فلاوینگو، باید بعد از انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی و تعداد نفرات؛ کمی منتظر باشید تا لیستی از بهترین پروازهای مقصد موردنظر را دریافت کنید. در ادامه می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد اردبیل را انتخاب کنید. چنین بلیطی به طور معمول، یا یک بلیط هواپیما چارتر مشهد اردبیل است و یا یک بلیط هواپیما مشهد اردبیل لحظه آخری. برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروازهای مشهد به اردبیل یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی داخلی و خارجی می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ تماس بگیرید. ضمناً شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ هم بعد از خرید در خدمت شماست.

اطلاعات پرواز فرودگاه اردبیل

مسیر به مشهد اردبیل حدود 1025 کیلومتر است و مدت زمان پرواز مشهد به اردبیل حدود 1 ساعت و۳۰ تا 1 ساعت و 45 دقیقه است. البته گاهی ممکن است به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی، این پرواز با تغییر مسیر و در نتیجه با مدت بیشتری انجام شود. برنامه پرواز مشهد به اردبیل و روزهای پرواز مشهد به اردبیل، یکشنبه و سه شنبه است. ایرلاین آسمان هم در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کند.

فرودگاه اردبیل کجاست؟

فرودگاه بین المللی اردبیل یکی از فرودگاه های فعال مرز هوایی ایران با سه ترمینال خارجی، داخلی و عتبات می باشد. مسافران برای اطلاعات بیشتر از برنامه هفتگی فرودگاه اردبیل و اطلاعات پروازهای خروجی فرودگاه اردبیل می توانند با شماره 199 از داخل استان اردبیل و یا 314 58020-045 از خارج از استان تماس برقرار کنند. فرودگاه تا مرکز شهر و خیابان شیخ صفی الدین اردبیلی 16 کیلومتر و حدوداً 21 دقیقه و تا شهر نمین، 19 کیلومتر فاصله دارد.

بهترین زمان برای خرید بلیط حداقل دو هفته قبل از سفر است. پروازهای مشهد و بالعکس از پرطرفدارترین پروازهای ایران مخصوصاً در ایام ولادت و شهادت امام رضا(ع) و همچنین در اواخر بهار یا تابستان است. این روزها، اوج شلوغی پروازهای مشهد است و بهتر است برای سفرهای خانوادگی و ضروری، بلیط پرواز مشهد به اردبیل از قبل خریداری و رزرو شود. البته قیمت بلیط هواپیمای مشهد به اردبیل در روزهای عادی و کم‌مسافر سال، مقرون به صرفه تر است.

بلیط هواپیما مشهد به اردبیل چارتر

همانطور که گفته شد بلیط چارتر بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی از شرکت های هواپیمایی اجاره ( چارتر) می شود. با وجود اینکه قیمت بلیط چارتر مشهد به اردبیل گاهی از قیمت بلیطهای معمولی (‌سیستمی) ارزان تر است ولی بلیط چارتر برخی از مزیت های مهم بلیط سیستمی را ندارد. از جمله اینکه شما می توانید بلیط سیستمی را حتی بعد از خرید، لغو کنید و گاهی تا ۹۰ درصد مبلغ خود را پس بگیرید. ویژگی دیگر بلیط سیستمی هواپیما مشهد اردبیل این است که برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال با نصف قیمت بلیط بزرگسالان محاسبه می شود. به طور کلی بلیط سیستمی برای استفاده در سفرهایی که برنامه ریزی زمانی آن برای شما مهم است و همچنین برای سفرهای خانوادگی و همراه با کودکان، مناسب است.

جاذبه های گردشگری اردبیل

غار یخگان، دشت مغان، پل معلق پیرنقی، آبشار کرکری، پارک جنگلی خیاو چایی، آبشار هشتجین، روستای مرزی پست کندی، آبشار چالاچوخور، تالاب جیران گلی، قلعه اولتان، رودخانه قزل اوزن خلخال، سرعین، دریاچه شورابیل، پل معلق مشگین شهر، قلعه قهقهه، گورستان تاریخی اردبیل، دریاچه نئور و جنگل فندقلو مشرف به گردنه حیران از دیدنی های استان اردبیل برای مسافران است.