خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد قشم

در حال حاضر خرید اینترنتی بلیط هواپیما به صورت انلاین محبوب ترین گزینه برای مسافران است. چراکه در کمترین زمان با کمی جستجو و مقایسه قیمت بلیط ها و ایرلاین ها می توان مناسب ترین بلیط هواپیما مشهد به قشم را رزرو و خریداری کرد. 

چگونه بلیط ارزان هواپیما مشهد به قشم تهیه کنیم؟
برای خرید بلیط از دو روش می توان اقدام کرد: بلیط سیستمی و بلیط لحظه آخری و چارتری.
بلیط سیستمی را می توان از هفته ها قبل رزرو و برای سفر برنامه ریزی کرد. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ استرداد می شود.
بلیط چارتری و لحظه آخری در زمانی که مسافر کم می شود و صندلی هواپیماها خالی می مانند یک روز قبل یا همان روز پرواز به فروش می رسند. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استراد می شود.
در کل، بلیط های سیستمی مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی و بلیط های چارتری مناسب برای افراد همیشه در سفر که الویت سفری مقرون به صرفه است تا ساعت و روز پرواز.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی؛ بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

 پرواز هواپیما مشهد به قشم چقدر طول می کشد؟

پروازهای مشهد به قشم عموما در روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه؛ تنها با یک پرواز با ایرلاین معراج و قشم به حرکت در می آید.

مسافت پرواز هواپیما مشهد به قشم حدود 1082 کیلومتر از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه بین المللی قشم طی می کند. این مسافت زمانی حدود 1:55 دقیقه طول می کشد. ممکن است در بعضی از روزهای سال به دلیل مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

فرودگاه قشم در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی قشم در سال 1304 احداث شد، سال1335 شروع به کار کرد و از سال 1349 با پرواز قشم به تهران و بالعکس فعالیت خود را آغاز کرد.
برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه بین المللی قشم مسافرین می توانند با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه 07635335040 تماس برقرار کرد.

قشم یکی از زیباترین جزیره های خلیج فارس است و به دلیل زیبایی های منحصر به فرد موردتوجه مسافران زیادی قرار گرفته است. پاییز و زمستان بهترین فصل برای سفر به این جزیره است چراکه علاوه بر زیبایی آب و هوای مطلوبی هم دارد. در سفر به قشم باید از دره ستارگان، بندر لافت، تنگه چاهکوه، سد و روستای گوران، دره تندیس ها، جزیره ناز، جزیره هنگام، جزیره هرمز، جنگل حرا، ژئوپارک قشم، غار خربس، قلعه پرتغالی ها، دشت بوخو، غار نمکدان، قلعه نادری قشم، چاه های تلا قشم، دره تندیس ها، مقبره بی بی مریم، روستای توریاند و بام قشم دیدن کرد.