خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد همدان

در برنامه ریزی برای سفر هوایی از همدان به مشهد، باید دقت کنید که بلیط هواپیما مشهد همدان رفت و برگشت فقط در روزهای سه شنبه و جمعه وجود دارد. همچنین خوب است بدانید که زمان این پرواز 90 دقیقه است و شما بعد از نشستن در فرودگاه همدان که با شمال شهر، فقط 5 کیلومتر فاصله دارد، زمان زیادی برای رسیدن به مرکز شهر لازم ندارید چون فرودگاه با یک بزرگراه به طور مستقیم به شمال شهر همدان متصل شده است.

قیمت بلیط هواپیما مشهد همدان هم کمی گران است و شما می توانید در بازه 300 الی 700 هزار تومان آن را تهیه کنید. این عدد در روزهای سه شنبه به 300 نزدیک تر و در روزهای جمعه به 700 نزدیکتر می شود.

 رزرو آنلاین بلیط هواپیما همدان مشهد از طریق باکس بالای همین صفحه اینترنتی قابل انجام است. در صورت عدم دسترسی به اینترنت، شما می توانید با شماره 43635-021 تماس بگیرید تا همکاران ما  فوراً این کار را برای شما انجام دهند. همچنین شماره تلفن 09054800413 وظیفه پاسخگویی 24 ساعته را به شما بر عهده دارد.

 ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد همدان

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد همدان، روزهای سه شنبه مناسب تر از جمعه است. به دلیل متقاضیان زیاد این پرواز در روزهای جمعه و وجود خیل مسافرین همدانی که قصد بازگشت به شهرشان را دارند، بلیط هواپیما مشهد به همدان، گران می شود. نکته دیگری که باید برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط رعایت کنید این است که باید سعی کنید آنلاین باشید و صفحه مشهد همدان را در سایت فلاوینگو به طور مرتب آپدیت کنید. به این ترتیب احتمال اینکه بتوانید ارزان ترین بلیط را پیدا کنید، بسیار بالا می رود.

بلیط چارتر هواپیما مشهد همدان بهتر است یا بلیط سیستمی؟

پاسخ این سؤال برای همه افراد یکسان نیست. بلیط سیستمی بلیطی است که قابلیت لغو دارد و شما می توانید از مدتها پیش آن را رزرو کنید و حتی اگر در نزدیکی سفر هم پشیمان بشوید، بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید. بنابراین اگر از مدتها پیش برنامه سفر شما مشخص است و می خواهید برای یک روز خاص مانند روز برگزاری یک همایش علمی در همدان باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که از بلیط سیستمی استفاده کنید.

مزیت دیگر بلیط سیستمی این است که برای کوکان بین 2 تا 12 سال نیم بها است و اگر با خانواده و فرزندان کوچک سفر می کنید، از لحاظ قیمت، خرید بلیط سیستمی برای شما به صرفه تر است.

بلیط چارتر هواپیما مشهد همدان، بلیطی است که معمولاً قیمت مناسب تری دارد ولی هیچکدام از مزیت های بلیط سیستمی را ندارد. این بلیط برای همه گروه های سنی قیمت یکسانی دارد و به هیچ وجه قابل کنسل شدن نیست. بنابراین اگر دغدغه شما قیمت است، خرید بلیط چارتر برای شما بهتر است. متأسفانه بلیط چارتر همیشه وجود ندارد. همانطور که گفته شد بهترین راه دسترسی به بلیط ارزان، آنلاین بودن و آپدیت مداوم قیمت ها در سایت است.

فرودگاه همدان

فرودگاه همدان در 9 کیلومتری مرکز شهر همدان و 5 کیلومتری شمال این شهر قرار دارد. این فرودگاه با یک بزرگراه مناسب به شمال شهر همدان متصل شده است و دسترسی خیلی خوبی به شهر دارد. شما می توانید بعد از خروج از فرودگاه در کمتر از 20 دقیقه در مرکز شهر باشید. ضروری است بدانید که شماره های 08132569011 الی 13 جهت اطلاعات پرواز این فرودگاه اعلام شده اند.

جاذبه های گردشگری همدان

همدان شهر ابن سینا نابغه جهانی ایران است. این شهر مرکز استان همدان و در شمال غربی ایران قرار دارد. جاذبه های تاریخی همدان مکمل جاذبه های طبیعی آن است و از این جهت، می توان همدان را شهری ایدئال برای گردشگران دانست. ما در مقاله ای مفصل در مجله فلاوینگو به جاذبه های گردشگری همدان پرداخته ایم ولی خلاصه آن ها در زیر هم آمده است:

آرامگاه بوعلی سینا، غار علی صدر ، کوهستانهای الوند،کتیبه های گنج نامه، تپه باستانی هگمتانه، تپه باستانی گیان، بقعه استرومردخای، آرامگاه باباطاهر و ...