خرید بلیط هواپیما مشهد به اصفهان

با توجه به تردد مکرر افراد بین مشهد و اصفهان به دلیل اهمیت این دو شهر، ایرلاین های زیادی بلیط هواپیما مشهد اصفهان رفت و برگشت را ارائه می دهند و تقریباً در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته، این پروازها برقرار است. بنابراین نمی توان زمان خاصی را تعیین کرد که در آن زمان­ها قیمت بلیط هواپیما مشهد اصفهان کاهش پیدا کند و متأسفانه پروازهای چارتر در این مسیر، خیلی کم ارائه می شود. به طور کلی شما می توانید بلیط هواپیما مشهد اصفهان رفت را در بازه 250 الی 550 هزار تومان در فلاوینگو رزرو کنید.

 نکته دیگری که باید در مورد این سفر بدانید این است که معمولاً 90 دقیقه طول می کشد تا هواپیما روی باند فرودگاه اصفهان بنشیند و شما را به مقصد برساند. فرودگاه اصفهان در شمال شرقی شهر اصفهان و در فاصله 30 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و شما می توانید به طور متوسط در کمتر از 15 دقیقه خود را از فرودگاه به مرکز شهر برسانید.

برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد اصفهان کافیست در بالای همین صفحه اطلاعات خود را پر کنید تا بلافاصله این بلیط برای شما صادر شود. در صورت وجود هر گونه سؤال یا مشکلی می توانید با شماره تلفن 021-43635 و یا 09054800413 تماس بگیرید تا همکاران ما در اولین فرصت پاسخگوی شما باشند.

بلیط سیستمی بهتر است یا بلیط چارتری؟

همانطور که گفته شد بلیط هواپیما مشهد اصفهان چارتری خیلی کم ممکن است، گیر شما بیاید. با این حال بهتر است که تفاوت بلیط سیستمی و چارتر را بدانید. بلیط سیستمی معمولاً توسط خود ایرلاین ها ارائه می شود و مزیت اصلی آن، این است که قابلیت کنسل شدن توسط شما را دارد و اگر به موقع اطلاع دهید، می توانید مبلغ زیادی از پول خود را پس بگیرید. درصد عودت داده شده، بسته به اینکه چه زمانی کنسل شدن بلیط را اعلام کنید و بلیط شما برای کدام ایرلاین باشد، متفاوت است. ما در مقاله ای در مجله فلاوینگو، ایرلاین های مختلف را از این جهت مقایسه کرده ایم.

مزیت دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال به صورت نیمبها حساب می شود. بنابراین این نوع بلیط، برای سفرهای خانوادگی می تواند خیلی مناسب باشد.

بلیط چارتر مشهد اصفهان هم عمدتاً توسط آژانس ها ارئه می شود. چارتر کردن به زبان ساده به معنای اجاره کردن صندلی های هواپیما به صورت دربست است. در واقع آژانس های هواپیمایی طی قراردادی با ایرلاین ها، صندلی های پرواز را به صورت عمده و با قیمت پایین تری می خرند و در ادامه با قیمت مناسب تری به مسافران عرضه می کنند. دلیل اینکه قیمت بلیط چارتر مشهد اصفهان ممکن است کاهش یابد، این است که گاهی به دلایلی، یک پرواز متقاضیان کمی دارد و آژانس ها برای اینکه پولشان سوخت نشود، حاضر می شوند آن را با قیمت پایین تری بفروشند. البته همانطور که گفته شد بلیط هواپیما مشهد اصفهان لحظه آخری در حال حاضر خیلی کم ارائه می شود.

فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

همانطور که گفته شد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در خارج شهر اصفهان و در شمال شرقی آن قرار دارد. این فرودگاه، یک فرودگاه مدرن است و در حال حاضر پروازهای خارجی هم در آن به طور پرحجم اجرا می شود. شما می توانید با شماره 031- 35275050 با مرکز تلفن این فرودگاه ارتباط بگیرید و یا با شماره تلفن 199 از وضع پروازهای این فرودگاه، اطلاع یابید.

مکان های گردشگری اصفهان

اصفهان را پایتخت فرهنگی ایران می نامند. این شهر با مساحتی حدود 250 کیلومتر مربع در مرکز ایران قرار گرفته است و یکی از شهرهای صنعتی ایران محسوب می شود که زاینده رود عزیز را در دل خود دارد. جاذبه های گردشگری اصفهان بسیار فراوان است و شما می توانید در مجله فلاوینگو به طور مفصل با آن آشنا شوید. گزیده ای از مکان های گردشگری اصفهان در ادامه آمده است:

سی و سه پل، پل خواجو، میدان نقش جهان، بازار اصفهان، کاخ چهلستون، عمارت عالی قاپو،  مسجد امام، مسجد شیخ لطف الله، کاخ هشت بهشت و ...