خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد جهرم

بلیط هواپیما مشهد جهرم رفت به طور معمول در روزهای پنجشنبه ارائه می شود. با این حال به دلیل تغییرات احتمالی برنامه پروازی مشهد جهرم بهتر است، یک هفته قبل از اقدام به خرید، ساعت های پرواز را دوباره استعلام کنید. ضمناً بلیط هواپیما مشهد جهرم برگشت نیز برای روزهای چهارشنبه قابل رزرو است. بنابراین اگر بخواهید به طور هوایی از مشهد به جهرم بروید و بر گردید، در حال حاضر حداقل 6 روز باید در جهرم بمانید.

پرواز مشهد به جهرم در حال حاضر حدود 2 ساعت 40 دقیقه زمان می برد. فرودگاه جهرم هم در 3 کیلومتری جهرم و در شمال آن  قرار دارد. بنابراین برای رسیدن به مرکز شهر ار فرودگاه، حدود 20 دقیقه باید در نظر بگیرید.

در مورد قیمت بلیط هواپیما مشهد جهرم باید بدانید که کلاس اکونومی این پرواز را شما می توانید با عددی بین 250 الی 350 هزار تومان تهیه کنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد جهرم در فلاوینگو، به راحتی می توانید با وارد کردن اطلاعات خود در بالای همین صفحه، این بلیط را به نام خود در بانک اطلاعاتی برترین ایرلاین های کشور ثبت کنید. اگر به هر دلیلی نمی توانید از طریق آنلاین اقدام کنید، می توانید از طریق خط تلفن 43635-021 با همکاران ما در دفتر مرکزی فلاوینگو ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت، به شما خدمت رسانی کنند. در ضمن شماره تلفن 09054800413 هم برای پشتیبانی 24 ساعته از شما اختصاص داده شده است.

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد جهرم

خیلی از افراد تصور می کنند که برای تهیه ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد جهرم باید به دنبال بلیط چارتر یا بلیط لحظه آخری هواپیما مشهد جهرم باشند. باید بگوییم که هر چند این روش درستی است ولی تمام کاری که شما می توانید انجام دهید، نیست. در بسیاری از مواقع ممکن است بلیطی پیدا شود که نام بلیط چارتر یا بلیط لحظه آخری نداشته باشد ولی به دلیل شرایطی خاص آژانس یا ایرلاینی که قیمت بلیط را مشخص می کند، قیمت آن تا حد زیادی پایین باشد. بنابراین بهترین کار این است که صفحه مربوط به پرواز مشهد به جهرم را به طور مرتب در فلاوینگو آپدیت کنید تا بهترین قیمت، نصیب شما شود.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر هواپیما مشهد جهرم

قیمت بلیط سیستمی توسط ایرلاین و قیمت بلیط چارتر توسط آژانس تعیین می شود. قیمت یک بلیط چارتر به دلیل اینکه در مالکیت آژانس قرار دارد و از قبل به طور عمده با قیمت پایین از ایرلاین خریداری شده است، ممکن است تغییرات زیادی متناسب با بازار عرضه و تقاضا داشته باشد ولی این موضوع در مورد بلیط سیستمی صادق نیست.

تفاوت دیگر بلیط سیستمی با بلیط چارتر این است که بلیط سیستمی قابلیت لغو و عودت مبلغ را دارد و شما می توانید با لغو آن درصد زیادی از پول خود را پس بگیرید در حالی که بلیط چارتر به هیچ وجه قابل کنسل شدن نیست.

آخرین مورد هم این است که بلیط سیستمی برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است ولی بلیط چارتر برای همه گروه های سنی مبلغ یکسانی دارد.

فرودگاه جهرم

فرودگاه جهرم در 3 کیلومتری شمال شهر جهرم و در نزدیکی اتوبان جهرم- فسا و دانشگاه آزاد جهرم قرار دارد. در حال حاضر پروازهای زیادی از این فرودگاه به تهران و برعکس انجام می شود. برای ارتباط با دفتر رئیس این فرودگاه می توانید با شماره 54373000-071 تماس بگیرید و برای ارتباط با سایر بخش های فرودگاه هم شماره 54372091-071 در خدمت شماست. اطلاع از آخرین وضع پروازهای مشهد جهرم هم از طریق شماره 199 ممکن است.

 

جاذبه های گردشگری جهرم

شهرستان جهرم یکی از مهمترین شهرستان های استان فارس است که در جنوب شرقی این استان قرار گرفته است. آب و هوای این شهر در بیشتر مواقع گرم است و در نواحی کوهستانی هم رو به اعتدال و خنکی می رود. جاذبه های گردشگری جهرم به خصوص از لحاظ تاریخی بسیار متنوع است به گونه ای که فردوسی در شاهنامه خود، 8 بار نام این شهر را آورده است. ما در مجله فلاوینگو به طور مفصل به آن پرداخته ایم. فهرست برخی از مهمترین مکان های دیدنی جهرم عبارت است از:

قلعه قبر، قلعه تبر، گنبد نمکی گلدامچه، آبشار مروارید خفر، منطقه شکار ممنوع کوه گرم، غار شفق، روستای هکان، پارک کوهسار دره نمین و ...