خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد کاشان

خرید بلیط هواپیما مشهد کاشان به طور معمول از طریق آنلاین انجام می شود. روش آنلاین باعث می شود که شما از  قیمت های لحظه ای آگاه شوید و در صورت مناسب بودن، کار رزرو بلیط هواپیما مشهد کاشان را فوراً انجام دهید. در حال حاضر همه قیمت های بلیط هواپیما، تقریباً هر 15 دقیقه، به روز می شود. شما می توانید از طریق سایت فلاوینگو از روش آنلاین، بلیط خود را رزرو کنید ولی اگر به هر دلیل نتوانستید این کار را بکنید می توانید با شماره دفتر مرکزی فلاوینگو یعنی 43635-021 یا شماره تلفن پشتیبانی 24 ساعته آن یعنی 09054800413 تماس حاصل کنید.

در ادامه لازم است که نکاتی را در مورد انواع پرواز و برنامه پروازهای مشهد کاشان بدانید تا بهترین تصمیم را برای خود بگیرید.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتری مشهد کاشان چیست؟

در حالت کلی باید بگوییم که همه بلیطها در واقع از نوع بلیط سیستمی هستند ولی ممکن است به بلیط چارتر تبدیل شوند. بلیط سیستمی همان بلیطی است که توسط ایرلاین ها یا همان شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر، ماهان و ... صادر می شود. قیمت این نوع بلیط تابع مصوبات این شرکت ها و یا سازمان هواپیمایی کشوری است و کمتر دچار تغییر می شود. مزیت اصلی این نوع بلیط نسبت به بلیط چارتر این است که قابلیت استرداد وجه در صورت انصراف شما از سفر را دارد و همچنین برای افراد بین 2 تا 12 سال نیم بهاست. این در حالیست که بلیط چارتر فقط برای نوزادان زیر 2 سال رایگان است و وجهی را استرداد نمی کند؛ چه سوار هواپیما بشوید و چه نشوید!

چارتر در لغت به معنای دربست گرفتن است. در واقع وقتی یک آژانس هواپیمایی، صندلی های یک هواپیما را از ایرلاین به صورت دربستی با قیمت پایین تر می خرد، می تواند قیمت بلیط هواپیما مشهد کاشان را در نزدیکی پرواز تغییر دهد. در مواقعی که آژانس احساس کند که ممکن است صندلی هایش خالی بماند، قیمت ها را با شیب ملایم کاهش می دهد. در چنین مواقعی است که شما باید با رصد قیمت بلیط هواپیما مشهد کاشان، منتظر بهترین حالت باشید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد کاشان

قیمت بلیط هواپیما مشهد کاشان در زمان های برگشت مسافران از مشهد به سمت کاشان یا اصفهان، افزایش می یابد. مواقعی مانند یک یا دو روز بعد از شهادت امام هشتم(ع) که زادران قصد بازگشت از مشهد دارند، از همین زمان هاست. در حال حاضر بلیط چارتر مشهد کاشان چیزی بین 300 الی 400 هزار تومان است. شما می توانید در فلاوینگو این بلیطها را ثبت کنید.

زمان پرواز هواپیمای مشهد کاشان

کاشان به عنوان یکی از شهرهای زیرمجموعه استان اصفهان شناخته می شود و در نزدیکی شهر اصفهان قرار دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد برای آمدن به کاشان از فرودگاه اصفهان استفاده می کنند و سپس به طور زمینی خود را به کاشان می رسانند. در نتیجه پروازهای مشهد به سمت کاشان، مشتری کمتری دارد و برنامه پروازهای کاشان از مبدأ مشهد، محدود است.

در حال حاضر پروازهای مشهد به سمت کاشان بیشتر در روزهای سه شنبه و جمعه انجام می شود و هواپیمایی تابان بخش اعظمی از بار این سفرها را به دوش دارد. ضمناً اکثر پروازها در ساعات بعد از ظهر انجام می شود.

جاذبه های گردشگری کاشان

کاشان به عنوان دومین شهر مهم استان اصفهان بعد از شهر اصفهان محسوب می شود تا جایی که در سالهای اخیر، برخی از کاشانی ها نسبت به استان شدن این شهر، ابراز امیدواری کرده اند. قدیمی ترین تمدن شهر نشینی جهان، در کاشان قرار دارد که منطقه ای با قدمت هفت هزار سال به نام سیلک است.

 جاذبه های گردشگری کاشان بسیار زیاد است و بررسی آن در مقاله ای جداگانه در مجله فلاوینگو انجام گرفته است. منتخب مکان های دیدنی کاشان عبارت است از:

خانه بروجردی ها، غار نیاسر، قمصر، شهر زیرزمینی نوش آباد، روستای ابیانه، آرامگاه سهراب سپهری، خانه طباطبایی ها، تپه سیلک، باغ فین، خانه تاریخی عباسیان، مشهد اردهال و ...