خرید بلیط هواپیما مشهد به مقصد کرمانشاه

در حال حاضر برای خرید بلیط می توان از ایرلاین ها به صورت مستقیم و آژانس های هواپیمایی به صورت آنلاین و حضوری تهیه کرد. اما امروزه خرید بلیط آنلاین محبوبیت بیشتری برای مسافران دارد، چراکه در کمترین زمان و هر ساعت از شبانه روز می توان مناسب ترین بلیط را از فلاوینگو تهیه کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

آیا مسیر مشهد به کرمانشاه بلیط چارتر دارد؟ بلیط های چارتری یا لحظه آخری در زمان هایی که مسافر کم است و صندلی های هواپیما خالی می ماند، فروخته می شوند. برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و افراد ۲ سال به بالا یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد داده می شود.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از مشهد به کرمانشاه چه زمانی می باشد؟ خرید بلیط پرواز مشهد به کرمانشاه به زمان مسافر بستگی دارد. اگر سفر کاری یا خانوادگی است و نیاز به برنامه ریزی دارد، خرید بلیط سیستمی منطقی تر است، بلیط را می توان از ماه ها قبل پیش خرید کرد. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر استرداد می شود.

مسافت پرواز مشهد به کرمانشاه چقدر است؟

پرواز بهترین حمل و نقل در مسیر مشهد به کرمانشاه به دلیل طولانی راه است. مسافت پرواز مشهد کرمانشاه حدود ۱۱۶۰ کیلومتر است که حدود ۱:۳۹ دقیقه تا ۲ ساعت طول می کشد. گاهی ممکن است به علت مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

ایرلاین های ایرتور و معراج در مسیر مشهد به کرمانشاه به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

پروازهای مشهد به مقصد کرمانشاه عموما در روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه و تنها با یک پرواز در روز انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه

فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه با داشتن دو ترمینال مخصوص مسافرن خارجی و داخلی در لیست ۸ فرودگاه پرتردد ایران نامش به چشم می خورد. همچنین در طول هفته ۱۴۰ پرواز در این فرودگاه نشست و برخاست دارد.
بغداد، نجف اشرف، سلیمانیه، دبی، استانبول، دمش و جده از مسیرهای خارجی و تهران، بندرعباس، شیراز، عسلویه، مشهد، کیش، اصفهان و اهواز از مسیرهای پرواز داخلی در این فرودگاه هستند.

ایران ایر، آتا، آسمان، قشم ایر، کاسپین، وارش، معراج و ایران ایرتور از ایرلاین های فعال در فرودگاه کرمانشاه که به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و بین المللی فرودگاه کرمانشاه می توان با شماره گویا ۱۹۹ یا روابط عمومی فرودگاه ۰۸۳۱۴۳۲۶۶۱۱ ارتباط برقرار کرد. 

کرمانشاه از شهرهای مهم تاریخی ایران و مسیری در راه زائرین عتبات عالیات که سالانه میزبان مسافران زیادی است. دیدنی های کرمانشاه از منحصر به فردترین هاست که باید دید.
طاق بستان، بیستون، تکیه معاون الملک، تکیه بیگلربیگی، گوردخمه دکان داوود، گوردخمه صحنه، معبد آناهیتا، طاق گرا، مقبره احمد بن اسحاق قمی، پارک کوهستان، سراب صحنه، غار قوری قلعه، غار پراو، سرآب نیلوفر، تالاب هشیلان، موزه پوشاک و زیورآلات، موزه مردم شناسی، موزه پارینه سنگی زاگرس و باغ گل ها از زیباترین ها برای هر مسافری است.