خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد نوشهر

برای برنامه ریزی یک سفر هوایی از مشهد به نوشهر باید بدانید که بلیط هواپیما مشهد نوشهر رفت و برگشت فقط برای روزهای یکشنبه و چهارشنبه قابل رزرو است. بنابراین اگر روز چهارشنبه از مشهد به نوشهر بروید تا روز یکشنبه از طریق هوایی نمی توانید به مشهد بازگردید و آخر هفته را باید مهمان نوشهری ها باشید.

سفرهوایی مشهد به نوشهر حدود 80 دقیقه طول می کشد و شما بعد از نشستن در فرودگاه نوشهر، حدود 3 کیلومتر بیشتر با مرکز شهر فاصله ندارید. این فاصله در کمتر از 10 دقیقه قابل طی شدن است.

به طور کلی مشخص نیست که ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد نوشهر در کدام روز از بین روزهای یکشنبه و چهارشنبه رقم می خورد ولی احتمال آن برای روز یکشنبه که فاصله بیشتری از آخر هفته دارد، بیشتر است. می شود به طور کلی گفت که قیمت بلیط هواپیما مشهد نوشهر در حال حاضر بین 200 الی 450 هزار تومان متغیر است

سایت فلاوینگو هم از طریق آنلاین و هم از طریق تلفنی، آمادگی دارد تا بلیط هواپیما مشهد به نوشهر را برای شما رزرو کند. کافیست با شماه تلفن 021-43635 و یا 09054800413 در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید.

بلیط چارتر هواپیما مشهد نوشهر

خیلی از افراد به دنبال بلیط چارتر هواپیما مشهد نوشهر می گردند ولی دقیقاً نمی دانند که به دنبال چه هستند؟ برای پاسخ به این سؤال، در ابتدا باید بفهمیم که بلیط سیستمی چیست؟ بلیط سیستمی ساده ترین نوع بلیط است که توسط ایرلاین ها مدیریت و قیمت گذاری می شود. بلیط چارتر هم در واقع یک بلیط سیستمی ارزان است که طی قراردادی که بین یک ایرلاین و یک آژانس هواپیمایی برقرار می شود، به تعداد زیادی به آژانس فروخته می شود. آژانس هم در ادامه سعی می کند متناسب با مقتضیات بازار عرضه و تقاضای بلیط، نهایت سود را از فروش آن به مسافران ببرد. البته اینطور نیست که آژانس هر قیمتی را که بخواهد روی بلیط چارتری بگذارد بلکه رقابت فشرده بین آژانس ها و کاهش تقاضا در صورت افزایش بی رویه قیمت، باعث می شود تا قیمت بلیط چارتر متعادل بماند و حتی خیلی از وقتها از بلیط سیستمی ارزان تر شود.

راه حل فلاوینگو برای یافتن ارزان ترین بلیط 

جستجوی بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری هواپیما مشهد نوشهر فقط بخشی از راه حل ما برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد نوشهر است. راه حل اصلی که البته کمی هم باید با چاشنی تلاش همراه شود، آپدیت مداوم صفحه پرواز مشهد به نوشهر در فلاوینگو است. با این حال مجموعه ای از همه بلیط های چارتر، لحظه آخری، سیستمی و ... هر 15 دقیقه یکبار در جلوی چشم شما خواهند بود.

فرودگاه نوشهر

فرودگاه نوشهر در مجاورت دریای خزر و در کنار جاده نوشهر چالوس قرار دارد. در واقع این فرودگاه دقیقاً در شمال نوشهر و وسط آن قرار دارد. فاصله این فرودگاه تا مرکز نوشهر 3 کیلومتر است که طی آن کمتر از 10 دقیقه از شما وقت می گیرد. شماره تماس فرودگاه نوشهر، آن گونه که در سایت رسمی این فرودگاه آمده است، 01152323112 می باشد و شما می توانید از این طریق با مسئولان فرودگاه در تماس باشید و اطلاعات لازم را دریافت کنید. شماره 199 هم، خط ارتباطی دیگر شما برای اطلاع از وضع پروازهای مشهد به نوشهر است.

جاذبه های گردشگری نوشهر

شهر بندری نوشهر از توابع استان مازندران است. این شهر بندری از شمال به دریای مازندران، از غرب به شهر چالوس، از شرق به شهر نور و از جنوب به کوه های البرز محدود شده است. روستای کندلوس و پارک جنگلی سیسنگان از مهمترین مکان های دیدنی نوشهر هستند. ما قبلاً در مجله فلاوینگو مقالات مفصلی در مورد جاذبه های گردشگری نوشهر نوشته ایم. مهمترین عناوین این لیست بلند بالا عبارت است از:

روستای انگاس، دیو چشمه، دریاچه خضر نبی، آبشار چلندر، پارک جنگلی سیسنگان، روستای کنلوس، دریاچه ارواح نوشهر، روستای حیرت، تالاب فراخین، سد خاکی آویدر، آبشار زانوس، پلاژ سیترا و ...