خرید بلیط هواپیما مشهد به مقصد عسلویه

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به عسلویه می توان از طریق آژانس ها و ایرلاین ها اقدام کرد. ایرلاین کشور از ماه ها قبل بلیط ها را به صورت عمده به آژانس ها می فروشند و قیمت نهایی توسط آژانس ها تعیین می شود. برای خرید بلیط ارزان پرواز مشهد به عسلویه می توان به صورت حضوری و آنلاین رزرو و خریداری کرد. 

بلیط سیستمی بهتر است یا چارتری و لحظه آخری؟
از آن جایی که بیشترین پروازهای عسلویه کاری است، تهیه بلیط سیستمی منطقی تر است چراکه باتوجه به ساعت و روز پرواز می توان برنامه ی سفر را تنظیم کرد. اما بلیط های چارتری با قیمت کمتری یا نصف قیمت در شرایط ویژه ای فروخته می شوند و اگر زمان سفر اهمیت نداشته باشد، گزینه ای مقرون به صرفه برای سفرهای ارزان و سریع است.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، در کمترین زمان و هر ساعتی از شبانه روز می توان مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد و به صورت آنلاین اطلاعات پرواز را ثبت و ذخیره کرد و در صورت نیاز با پشتیبانی تماس برقرار کرد. 
برای اطلاعات بیشتر از قیمت بلیط رفت و برگشت مشهد به عسلویه، با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت و نوع کلاس پروازی روی سایت فلاوینگو با شماره 02143635 و شماره پشتیبانی 09054800413 ارتباط برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

مسافت پرواز مشهد به عسلویه

در حال حاضر پرواز بهترین نوع حمل و نقل بین این دو شهر است. پرواز مشهد به عسلویه یکی از طولانی ترین پروازهای داخلی است که مسافتی از شمال شرق به جنوب غرب ایران را طی می کند. 

پرواز مشهد به عسلویه 1693 کیلومتر طی می کند که این مسافت زمانی در حدود 1:10 تا 2 ساعت طول می کشد، این زمان در شرایط مطلوب بودن آب و هوا طول می کشد. در صورت نامساعد بودن آب و هوا ممکن است با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

کاسپین، معراج و ماهان از بهترین ایرلاین های کشوری هستند که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند.

پرواز مشهد به عسلویه روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه در ساعات مختلف روز و تنها با یک پرواز به حرکت در می آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه

فرودگاه بین المللی خلیج فارس دومین فرودگاه مجهز کشور پس از فرودگاه بین المللی امام خمینی است و میزبان پروازهای داخلی و خارجی زیادی در سال است. 

برای اطلاعات بیشتر از لیست و برنامه پروازهای داخلی فرودگاه عسلویه با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه 07731373930 تماس برقرار کنید. 

عسلویه از زیباترین بندرهای جنوبی ایران که از بنادر مهم در صنعت نفت کشور است. بیشتر مسافران عسلویه کارمندان و مهندسین شرکت های نفت و گاز هستند که از عسلویه به شهرهای مختلف ایران رفت و آمد دارند. علاوه بر صنعت و تجارت جاذبه های گردشگری عسلویه از زیباترین دیدنی های جنوب ایران است.