خرید بلیط هواپیما مشهد به کرج

در حال حاضر خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به کرج محبوب ترین روش برای تهیه این بلیط است. چون در کمترین زمان با کمی جستجو و مقایسه قیمت بلیط ها و نوع ایرلاین ها، می توان مناسب ترین بلیط هواپیما از مشهد به کرج را رزرو و خریداری کرد. برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به کرج به سیستمی یا چارتری بودن بلیط توجه کنید چون تفاوت های زیادی دارند. بلیط های سیستمی از ماه ها قبل روی سایت قابل فروش هستند. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بها هستند و در صورت کنسلی مبلغ 50 تا ۹۰ درصد از قیمت بلیط به مسافر بازگشت داده می شود. این بلیطها بسیار مناسب برای سفرهای خانوادگی و از قبل برنامه ریزی شده است.
قیمت بلیط هواپیما از مشهد به کرج چارتر برای تمام سنین یکسان است و در صورت کنسلی، هیچ مبلغی به مسافر بازگشت داده نمی شود. بلیط لحظه آخری هم برای افراد همیشه در سفر که چمدانشان همیشه بسته است، مناسب است.

برای خرید بلیط از سایت فلاوینگو کافیست بعد از انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، کمی منتتظر باشید تا بانک اطلاعاتی جامع فلاوینگو گزینه های متنوعی را در اختیار شما قرار دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت بلیط رفت و برگشت مشهد به کرج و ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد به کرج یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی داخلی و بین المللی به تمام شهرهای ایران و جهان می توانید با شماره ۴۳۶۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید. ضمناً شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ هم بعد از خرید در خدمت شما خواهد بود.

مسافت پرواز مشهد به کرج

مسافت پرواز مشهد به کرج 959 کیلومتر است که طی آن حدود 1 ساعت و 10 دقیقه طول می کشد. پروازهای مشهد به کرج با هواپیمایی قشم ایر در روزهای سه شنبه و جمعه به صورت رفت و برگشت انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه پیام کرج

فرودگاه پیام کرج در سال 1371 به طور رسمی تاسیس شد اما در سال 97 با پرواز مشهد فعالیتش را با کاربری مسافربری آغاز کرد. فرودگاه کرج در بلوار ارم مهرشهر و در 35 کیلومتری تهران واقع شده است. مسافران برای رفت و آمد به این فرودگاه می توانند از ایستگاه مترو گلشهر، اپلیکیشن های (اسنپ و تپسی) و تاکسی های فرودگاه استفاده کنند.
ایرلاین های کیش ایر، تابان، زاگرس و آتا از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند که به مقصدهای فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز و فرودگاه بین المللی کیش در طول هفته به صورت رفت و برگشت پرواز دارند. البته در حال حاضر و در ایام کرونایی، هیچ پرواز خارجی در این فرودگاه انجام نمی شود. ضمناً با توجه به نزدیکی دو شهر کرج و تهران که به کمک متروی تهران به هم متصل شده اند، فرودگاه پیام یک گزینه مناسب برای جایگزینی فرودگاه مهرآباد تهران است. در صورتی که بلیط هواپیما مشهد به تهران را نیافتید استفاده از بلیط هواپیما مشهد کرج یک گزینه عالی است. به یاد داشته باشید که پیدا نکردن بلیط مشهد تهران برای خیلی از مسافران اتفاق افتاده است و به گفته بسیاری از کارشناسان حمل و نقل با راه افتادن پروازهای فرودگاه پیام، بخشی از بار ترافیک هوایی فرودگاه مهرآباد بر روی دوش این فرودگاه جدید خواهد افتاد.
مسافران فرودگاه پیام کرج برای دریافت اطلاعات بیشتر از ساعت پرواز مشهد به کرج می توانند با شماره 199 از داخل استان و 02633266185 از خارج از استان البرز تماس برقرار کنند.

جاذبه های گردشگری البرز

آبشار هفت چشمه، طالقان، سد امیرکبیر کرج، کاخ مروارید (کاخ شمس)، پارک جنگلی جهان نما، غار یخ مراد، هفت برادران کرج، باغ لاله گچسر، آسارا کرج، باغ سیب مهرشهر، پل دختر کرج (سلیمانیه)، کاخ شهرستانک، روستای شهرستانک، باغ پرندگان چهارباغ، پارک چمران کرج، باغ فاتح کرج و باغ گیاه شناسی کرج از جاهای دیدنی کرج برای گردشگران این شهر است.