خرید بلیط هواپیما از مشهد به مقصد چابهار

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به چابهار از دو طریق می توان اقدام کرد: ایرلاین ها و آژانس ها.
ایرلاین ها از ماه ها قبل بلیط های پرواز را به صورت عمده به آژانس های هواپیمایی می فروشند و در نهایت قیمت اصلی توسط آژانس ها نرخ گذاری می شود و می توان بلیط های پرواز را به صورت آنلاین یا حضوری از آژانس ها تهیه کرد.

چگونه بلیط هواپیما ارزان مشهد به چابهار بخریم؟ 
برای خرید بلیط به سیستمی یا چارتری بودن بلیط توجه کنید که از لحاظ قیمت تفاوت های زیادی دارند.
بلیط سیستمی از ماه ها قبل روی سایت قابل فروش هستند. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا مبلغ ۷۰٪ بلیط به مسافر بازگشت داده می شود و مناسب برای سفرهای خانوادگی و کاری است.
بلیط چارتری یا لحظه آخری تنها در همان روز و از یک روز قبل می توان خریداری کرد. برای تمام سنین قیمت بلیط یکسان است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود. چارتری مناسب برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته است. 

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز مشهد به چابهار چقدر است؟

پرواز مشهد به چابهار عموما در روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه با یک پرواز در روز توسط ایرلاین های زاگرس و آسمان به حرکت در می آید.

پرواز مشهد به چابهار یکی از طولانی ترین مسیرهاست که مسافتی حدود 1227 کیلومتر طی می کند و این مسافت زمانی حدود 1:45 تا 1:55 دقیقه در شرایط مساعد طول می کشد. گاهی ممکن است باتوجه به خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

فرودگاه چابهار در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه چابهار در شهرستان کنارک و 30 کیلومتری شهر چابهار واقع شده است. 
برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه چابهار مسافرین می توانند با شماره 199 و یا روابط عمومی 05452221456 تماس برقرار کنند.

آسمان، ایرتور و ایران ایر از ایرلاین فعال در این فرودگاه هستند که در مسیرهای زاهدان، مشهد، بندرعباس، تهران و شیراز و همچنین مسقط و دبی به مسافران خدمات رسانی می کنند.

چابهار از مهم ترین شهرهای مرزی در جنوب شرق ایران که همیشه از نظر فرهنگی و سیاسی مورد توجه بوده است. چابهار یکی از زیباترین شهرها برای هر مسافری است، دیدنی های طبیعی و تاریخی در کنار هم شهری حیرت انگیز پدیدآوردند که بی نظیر است.
کوه های مینیاتوری، تالاب لیپار، مسجد جامع دزک، موزه محلی چابهار، غارهای بان مسیتی، قلعه پیروز گت، درخت مکرزن، گل افشان، منطقه حفاظت شده گاندو، مسجدجامع تیس، بندر گواتر و ساحل درک از زیبایی های این شهر است که در سفر به چابهار باید دید.