خرید اینترنتی بلیط هواپیما نوشهر

بندر نوشهر معروف به بهشت گردشگران از مهم ترین بندرهای تجاری و اقتصادی در شمال ایران است که سالانه میزبان هزاران مسافر است. پرواز، بهترین انتخاب برای سفر به نوشهر و خلاصی از پیچ و خم جاده هایی مانند جاده چالوس است، مسافران می توانند در کمترین زمان خرید اینترنتی بلیط هواپیما نوشهر را در هر ساعت از شبانه روز انجام دهند. فرودگاه نوشهر دومین فرودگاه استان مازندران بعد از فرودگاه بین المللی ساری است که در جاده نوشهر به چالوس و در خیابان کریمی واقع شده است و تا مرکزشهر 8 دقیقه فاصله دارد. مسافران برای رفت و آمد می بایست از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنند.

قیمت بلیط هواپیما نوشهر را از هر مبدأ دلخواه می توانید به صورت آنلاین از روی سایت فلاوینگو چک کنید و ارزان ترین بلیط هواپیما نوشهر را به صورت اینترنتی در زمان کمی رزرو و خریداری کنید. کافیست مبدأ مورد نظر، تاریخ و روز سفر، کلاس های پروازی و تعداد نفرات را انتخاب کنید تا لیستی از بهترین پروازهای روز را ببینید. برای رزرو حضوری هم می توانید به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید همچنین باید با شماره 43635000-021 تماس بگیرید تا به صورت تلفنی، بلیط مورد نظر خود را در فلاوینگو ثبت کنید.

پروازهای داخلی به مقصد نوشهر

هواپیمایی آسمان، ایران ایر، هواپیمایی کارون و هواپیمایی تابان از ایرلاین های فعال در مقاصد داخلی فرودگاه نوشهر هستند که در طول هفته به فرودگاه های بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه اهواز، فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، فرودگاه ایلام، فرودگاه بین المللی بندرعباس و فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز پرواز دارند. 38 پرواز در طول هفته در فرودگاه نوشهر انجام می شود که بیشترشان به مقصد مشهد و تهران است. بلیط هواپیما مشهد نوشهر، بلیط هواپیما کیش نوشهر، بلیط هواپیما تهران نوشهر، بلیط هواپیما شیراز نوشهر، بلیط هواپیما تبریز نوشهر، بلیط هواپیما اهواز نوشهر، بلیط هواپیما اصفهان نوشهر و... در پایین همین صفحه قابل رزرو است. بلیط چارتر نوشهر یکی از گزینه های مورد علاقه مخاطبان فلاوینگوست که در صورت ارائه آن، در فلاوینگو نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه نوشهر، پرواز نوشهر شیراز، پرواز نوشهر به مشهد، پرواز نوشهر به اصفهان و پرواز نوشهر به کیش مسافران می توانند با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه نوشهر 01152323112 ارتباط برقرار کنند.

پروازهای خارجی به مقصد نوشهر

در حال حاضر هیچ پرواز بین المللی در این فرودگاه انجام نمی شود ولی در صورت وجود این پروازها، در هیمن صفحه ارائه خواهند شد. علاوه بر خرید بلیط هواپیما نوشهر و رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی، مسافران می توانند برای اخذ ویزا شینگن تضمینی، رزرو هتل، اخذ ویزای های توریستی، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و رزرو تورهای گروهی اروپا و دیگر نقاط دنیا،  از خدمات ما استفاده کنند. ضمناً برای مشاوره در مورد دریافت ویزا و رزرو تورهای گروهی باید با شماره 43635000-021 تماس برقرار کنید.