خرید اینترنتی بلیط هواپیما پارس آباد

خرید اینترنتی بلیط هواپیما پارس آباد مغان راحت ترین روش برای تهیه بلیط و سفر به پارس آباد، یکی از شهرهای مهم استان اردبیل است و سایت های فروش بلیط هواپیما هم یکی از سریعترین گزینه ها برای خرید بلیط هستند. فرودگاه پارس آباد مغان از قدیمی ترین فرودگاه های استان اردبیل است که در 7 کیلومتری شهر پارس آباد قرار دارد. در حال حاضر هواپیماها در این فرودگاه با برنامه ای منظم در طول هفته، مسافران را در مسیر تهران – پارس آباد جابه جا می کند. مسافرین برای رفت و آمد به فرودگاه پارس آباد مغان می توانند از تاکسی های مستقر در فرودگاه یا تاکسی های گذری در سطح شهر استفاده کنند.

ارزان ترین بلیط هواپیما پارس آباد را می توانید از فلاوینگو (عالی گشت) تهیه کنید. شما می توانید بلیط را از سه روش آنلاین، تلفنی یا حضوری در زمان کوتاهی رزرو و خریداری کنید. برای رزرو پروازهای داخلی و بین المللی به کل شهرهای ایران و جهان، می توانید با انتخاب مبدأ و مقصد موردنظر، تعداد نفرات، کلاس پروازی، تاریخ رفت و برگشت سفر؛ لیستی از بهترین پروازهای روز را در سایت فلاوینگو دریافت کنید و طبق سلیقه و شرایط خود و مواردی مانند قیمت بلیط هواپیما پارس آباد، مناسب ترین بلیط را خریداری کنید. در روش تلفنی هم می توانید با شماره 43635000-021 تماس بگیرید تا کارشناسان فلاوینگو، بلافاصله بلیط هواپیما پارس آباد را به نام شما ثبت کنند.

پروازهای داخلی به مقصد پارس آباد

پرواز تهران به پارس آباد و بالعکس از پروازهای داخلی این فرودگاه است که با ایرلاین ایران ایر انجام می شود. شما می توانید برای رزرو بلیط هواپیما تهران به پارس آباد و بالعکس از پایین همین صفحه اقدام کنید.

پروازهای خارجی به مقصد پارس آباد

در حال حاضر هیچ پرواز بین المللی در این فرودگاه انجام نمی شود. مسافران برای دریافت اطلاعات پرواز فرودگاه پارس آباد مغان و روزهای پرواز تهران به پارس آباد، می توانند با شماره 199 و یا شماره 31457199-045 تماس حاص فرمایند. علاوه بر خرید بلیط هواپیما پارس آباد، مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ویزا در فلاوینگو و برگزاری تورهای گروهی به بیشتر شهرهای دنیا می توانند با شماره 43635000-021 ارتباط برقرار کنند.

سیستم حمل و نقل درون شهری پارس آباد

مسافرین در سفر به پارس آباد می توانند از اتوبوس های شرکت واحد، تاکسی های سبز و زرد رنگ در سطح شهر، اسنپ و تپسی استفاده کنند. استفاده از تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی به دلیل قیمت مناسبتر آنها توصیه می شود اما قبل از سفر، حتماً اپلیکیشن های مربوطه را دانلود کنید تا به راحتی در سطح شهر رفت و آمد کنید.