خرید اینترنتی بلیط هواپیما عسلویه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما عسلویه یکی از مطمئن ترین راه ها برای سفر به بندر عسلویه و شهرهایی مانند جم، بندرسیراف، بندر کنگان، گله دار و مهر است. عسلویه از شهرهای مهم و پررفت و آمد برای مهندسین و کارمندان شرکت نفت و گاز است. فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه بعد از فرودگاه بین المللی امام خمینی مجهزترین فرودگاه کشور است که سالانه پذیرای یک میلیون مسافر در پروازهای داخلی و خارجی است. این فرودگاه در جنوب شرقی بندر عسلویه و 16 کیلومتری شهر واقع شده است و ضمناً حدود 15 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. 

شما می توانید خرید بلیط هواپیما عسلویه را با فلاوینگو در کمترین زمان و بدون استرس تجربه کنید. این کار را می توانید از سه روش خرید اینترنتی، تلفنی و حضوری انجام دهید. برای خرید آنلاین بلیط هواپیما عسلویه تنها با انتخاب مبدأ و مقصد، تعداد نفرات، تاریخ و ساعت پرواز در هر زمان از شبانه روز می توان مناسب ترین و ارزان ترین بلیط هواپیما عسلویه را خریداری کرد. ضمناً قیمت بلیط هواپیما عسلویه به عوامل مختلفی همچون روز، ساعت پرواز و ایرلاین های ارائه دهنده بلیط بستگی دارد. برای خرید تلفنی بلیط هواپیما عسلویه می توانید با شماره تلفن 43635000-021 تماس بگیرید.

پروازهای داخلی به مقصد عسلویه

برای خرید بلیط هواپیما تهران به عسلویه، خرید بلیط هواپیما شیراز به عسلویه، خرید بلیط هواپیما تبریز به عسلویه، خرید بلیط هواپیما مشهد به عسلویه، خرید بلیط هواپیما اصفهان به عسلویه و خرید بلیط هواپیما کیش به عسلویه می توانید از پایین همین صفحه اقدام کنید. ماهان، آسمان، کیش ایر، سپهران، کاسپین، ایران ایرتور و معراج از ایرلاین های فعال در فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند. ضمناً برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی و بین المللی فرودگاه عسلویه، مسافران باید با شماره تماس اطلاعات پرواز فرودگاه عسلویه 199 و یا شماره 07731373838 ارتباط برقرار کنند.

پروازهای خارجی به مقصد عسلویه

هر هفته از فرودگاه بین المللی خلیج فارس به مقصد دبی با هواپیمایی ماهان پرواز انجام می شود. برای خرید بلیط هواپیما دبی عسلویه هم می توانید از پایین همین صفحه اقدام کنید. در حال حاضر مسافران علاوه بر دریافت خدمات پرواز، می توانند برای اخذ ویزا شینگن تضمینی، رزرو هتل در سراسر دنیا، اخذ ویزاهای توریستی، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و رزرو تورهای گروهی روی فلاوینگو حساب باز کنند. ضمناً برای مشاوره در مورد دریافت ویزا و تورهای گروهی با شماره 021-43635000 تماس برقرار کنید.

سیستم حمل و نقل درون شهری عسلویه

تاکسی های به رنگ سبز و زرد  و همچنین تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی از وسایل حمل و نقل عمومی در بندر عسلویه هستند. در صورتی که می خواهید از تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم قبل از سفر، اپلیکشن های معرفی شده را دانلود و نصب کنید.