خرید بلیط هواپیما عسلویه به رشت

خرید اینترنتی بلیط هواپیما عسلویه به رشت یکی از بهترین راه های سفر از عسلویه به رشت است. مسافران برای خرید بلیط هواپیما عسلویه به رشت می توانند به صورت آنلاین یا با مراجعه به آژانس های هواپیمایی بلیط را تهیه کنند. از مهم ترین نکات خرید بلیط به علت محدود بودن پرواز، سرعت عمل در خرید بلیط پرواز با انتخابی هوشمندانه است. برای خرید ارزان ترین بلیط پرواز عسلویه به رشت از فلاوینگو کافیست با انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، کمی منتظر باشید تا گزینه های متنوعی به شما پیشنهاد شود. در ادامه می توانید با کمی مقایسه بین ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از روزهای پرواز عسلویه به رشت یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی با کارشناسان فلاوینگو می توانید با شماره۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و پشتیبانی 24 ساعته ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کنید.
بلیط چارتری عسلویه به رشت بخریم یا سیستمی؟
خرید بلیط کاملاً به شرایط و بودجه تعیین شده مسافر بستگی دارد. خرید بلیط سیستمی برای سفرهای خانوادگی و برنامه ریزی شده مناسب است. اما بلیط چارتری قیمت پایین تری دارد و مناسب برای سفرهای لحظه آخری و ارزان قیمت است. هنگام کنسل کردن بلیط های چارتری، طبق قوانین کنسلی هیچ پولی به مسافر استرداد نمی شود اما در بلیط های سیستمی در صورت کنسل شدن، معمولا 50 تا۹۰ درصد از مبلغ بلیط پس داده می شود. بلیط های چارتری برای تمام سنین یک قیمت است و بلیط های سیستمی برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بهاست. البته بلیط سیستمی و چارتری برای کودکان زیر 2 سال رایگان است. نکته خیلی مهم این است که بلیطهای چارتری همیشه دارای قیمت پایین نیستند و حتی گاهی ممکن است که قیمت آنها از بلیط سیستمی هم بیشتر شود. در واقع این موضوع به شرایط بازار بستگی دارد. در مواقعی که اوج حضور مسافران است، قیمت بلیط هواپیما عسلویه به رشت چارتر ممکن است دچار افزایش شود.

اطلاعات پرواز عسلویه به رشت

پرواز عسلویه به رشت از طولانی ترین پروازهای داخلی است که از فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه تا فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت 1130 کیلومتر طی می کند تا به مقصد برسد. طی این مسافت، زمانی حدود 2 ساعت و 5 دقیقه در شرایط خوب آب و هوایی طول می کشد. البته گاهی ممکن است به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود. روزهای پرواز عسلویه به رشت به شنبه و چهارشنبه اختصاص دارد که به صورت رفت و برگشت با ایرلاین کاسپین انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت

فرودگاه رشت کجاست؟ فرودگاه بین المللی سردار جنگل در 7 کیلومتری جاده رشت به انزلی و 15 کیلومتری منطقه آزاد بندرانزلی در سال 1347 ساخته شده است. عسلویه، مشهد، کیش، تهران، تبریز، اهواز، ساری، بندرعباس و شیراز از پروازهای داخلی و بغداد و همچنین بصره و استانبول از پروازهای بین المللی فرودگاه سردار جنگل رشت هستند که به صورت رفت و برگشت با ایرلاین های ایران ایر، هواپیمایی قشم، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کیش، هواپیمایی وارش، هواپیمایی کارون و هواپیمایی ایران ایرتور انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروازهای عسلویه به رشت و اطلاعات پرواز عسلویه به رشت مسافران می توانند با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه 34888199-013 ارتباط برقرار کنند.

جاذبه های گردشگری رشت

رشت سرزمین چای و باران، مرکز استان گیلان و از زیباترین شهرهای شمالی ایران است که در طول سال میزبان مسافران زیادی است. خانه میرزا کوچک خان جنگلی، موزه میراث روستایی گیلان، مدرسه شاهپور رشت، بازار روز رشت، تالاب عینک، خانه قدیری، پارک ملت، تالاب انزلی، برج ساعت، روستای تاریخی ماسوله، باغ محتشم، عمارت کلاه فرنگی، بقعه دانای علی، آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی، خیابان علم الهدی، گوهر رود، سبزه میدان، مجموعه ی میدان شهرداری، مسجد صفی، خانه ابریشمی، کاروانسرای لات، پارک جنگلی سراوان و موزه گنجینه از زیباترین دیدنی های رشت برای گردشگران است.