خرید بلیط هواپیما رشت به عسلویه

برای خرید بلیط هواپیما رشت به عسلویه به سیستمی یا چارتری بودن بلیط توجه کنید چون تفاوت های زیادی دارند.
بلیط سیستمی از ماه ها قبل روی سایت قابل رزرو است. این بلیط برای کودکان ۱۲-۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی مبلغ 50 تا ۹۰ درصد بلیط به مسافر بازگشت داده می شود و مناسب برای سفرهای خانوادگی و کاری است. بلیط چارتری پرواز از رشت به عسلویه یا بلیط لحظه آخری را در روزهای نزدیک به پرواز می توان خریداری کرد. برای سنین ۲ سال به بالا، قیمت بلیط هواپیما رشت به عسلویه چارتر یکسان است و در صورت کنسلی از طرف مسافر، طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر بازگشت داده نمی شود. بلیط لحظه آخری رشت به عسلویه، برای افراد همیشه در سفر مناسب است.

برای خرید بلیط ارزان پرواز از رشت به عسلویه از فلاوینگو کافیست با انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، اندکی صبر کنید تا بهترین گزینه ها توسط سایت به شما پیشنهاد شود. در ادامه می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد. با توجه به بانک اطلاعاتی جامع فلاوینگو، شما می توانید به انواع بلیط های ایرلاین های مختلف و همچنین بیلط های چارتری که توسط آژانس ها فروخته می شوند، دسترسی پیدا کنید. برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط نباید خیلی عجله کنید. سعی کنید همه لیست داده شده را مشاهده کنید و همه پیشنهادات را به خوبی بررسی و مقایسه کنید. احتمال اینکه ارزان ترین بلیط موجود در لحظات آخر قبل از پرواز نصیب شما شود، کم نیست.
برای دریافت اطلاعات بیشتر از بلیط هواپیما رشت به عسلویه لحظه آخری و ارزان ترین بلیط هواپیما رشت به عسلویه یا مشاوره در مورد مسیرهای پروازی داخلی و بین المللی با کارشناسان فلاوینگو، می توانید با شماره۰۲۱۴۳۶۳۵۰۰۰ و یا شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کنید.

اطلاعات پرواز رشت به عسلویه

سفر با هواپیما از رشت به عسلویه به دلیل طولانی بودن مسافت، بهترین انتخاب است. پرواز از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به فرودگاه خلیج فارس عسلویه با طی 1130 کیلومتر در حدود 2 ساعت و 5 دقیقه طول می کشد تا به مقصد برسد. البته گاهی ممکن است پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود. شنبه و چهارشنبه، روزهای پرواز رشت به عسلویه به صورت رفت و برگشت است که با ایرلاین کاسپین انجام می شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه

فرودگاه خلیج فارس از مجهزترین فرودگاه های وزارت نفت است که برای جابه جایی کارمندان و مهندسین منطقه عسلویه در سال 1385 تاسیس شده و روزانه میزبان 60 تا 80 پرواز است. هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی نفت ایر، کیش ایر، هواپیمایی سپهران و هواپیمایی ماهان از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند که به مقاصد فرودگاه مهرآباد، شهید بهشتی اصفهان، شهید دستغیب شیراز، شهید مدنی تبریز، سردارجنگل رشت، ساری، اراک، شهید هاشمی نژاد مشهد، اهواز، بوشهر و کیش در طول هفته به صورت رفت و برگشت پرواز انجام می دهند. مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه پروازهای رشت به عسلویه و فرودگاه عسلویه برنامه پرواز می توانند از داخل استان با شماره 199 و از خارج از استان با شماره های 07731373940 و 07731373838 ارتباط برقرار کنند.

جاذبه های گردشگری عسلویه

عسلویه از زیباترین بندرهای تجاری و نفتی خلیج فارس است که روزانه میزبان مسافران زیادی است. نماد نخل تقی، میدان لنج، پارک ساحلی اندیشه، چهارشنبه بازار عسلویه، روستای هاله، پارک ساحلی عسلویه، بازار ماهی فروشان، مجتمع تجاری رویال، میدان ناخدا، اسکله عسلویه، پارک ساحلی نخل تقی، اسکله نخل تقی، جنگل حرا، ساحل بنود، خلیج نایبند و دریای زیبای خلیج فارس از زیباترین دیدنی های عسلویه برای مسافران این شهر است که باید دید.