خرید بلیط هواپیما شیراز به مقصد اصفهان

قبل از خرید بلیط هواپیما شیراز اصفهان باید بدانید که این پرواز فقط برای روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه برنامه ریزی شده است و اگر می خواهید بیش از 2 روز در اصفهان باشید، نباید روز چهارشنبه به این شهر بروید.

ایرلاین های زیادی این پرواز را ارائه می دهند و اکثراً در مدت 80 دقیقه شما را به فرودگاه اصفهان خواهند رساند. بعد از خروج از فرودگاه اصفهان، حدود 30 کیلومتر با مرکز شهر فاصله خواهید داشت که در کمتر از 30 دقیقه طی می شود. قیمت بلیط شیراز اصفهان در حال حاضر در کلاس اکونومی بین 170 الی 500 هزار تومان است و اگر دنبال کلاس بیزینس این پرواز هستید، حدود 800 هزار تومان باید پرداخت کنید. برای اینکه بتوانید ارزان ترین بلیط شیراز اصفهان را پیدا کنید بهترین راه، رصد دائمی قیمت این بلیط در مراجع معتبر فروش بلیط است.ضمناً بلیط چارتر شیراز اصفهان، خیلی کم در این مسیر ارائه می شود.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شیراز اصفهان بهترین روش برای خرید این بلیط است. با این کار بلافاصله اطلاعات شما در بانک اطلاعاتی شرکت هواپیمایی مربوطه ثبت می شود و پیامک بلیط برای شما خواهد آمد. فلاوینگو این افتخار را دارد که با پشتوانه حدود 10سال تجربه در شرکت عالی گشت، این خدمت را به شما ارائه دهد. در صورت نیاز به پشتیبانی و یا عدم دسترسی به اینترنت، می توانید با شماره تلفن 021-46635 یا 09054800413 تماس حاصل فرمایید.

بهتر است برای خرید، از روش رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شیراز اصفهان استفاده کنید. در صورتی که بخواهید به صورت حضوری به آژانس یا ایرلاین مراجعه کنید، در همان زمانی که شما در مسیر رسیدن هستید احتمالاً بلیطهای مناسب خود را از دست خواهید داد و یا حداقل شانس شما برای پیدا کردن آن کمتر خواهد شد. با این حال سایت فلاوینگو برای رفاه حال شما عزیزان، این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید به صورت تلفنی هم بلیط مورد نظر خود را رزرو کنید. همکاران ما پشت خط تلفن های 021-46635 و 09054800413 آماده دریافت صدای گرم شما هستند.

تفاوت بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری شیراز اصفهان 

بلیط چارتر در واقع همان بلیط سیستمی یا معمولی است که با قیمت پایین تر و به واسطه آژانس های هواپیمایی در اختیار شما قرار می گیرد. اِشکال بلیط چارتر نسبت به بلیط سیستمی این است که قابل کنسل شدن نیست و نمی توانید مبلغ بلیط را برگردانید و همچنین برای همه گروه های سنی کودک و بزرگسال، مبلغ یکسانی دارد. در حال حاضر عمده بیلط هایی که ارائه می شود، بلیط های سیستمی هستند. اگر با خانواده سفر می کنید و یا اگر تاریخ سفر برای شما خیلی مهم است، بهتر است از بلیط سیستمی استفاده کنید تا نگران پیدا کردن بلیط در نزدیکی سفر نباشید. ولی اگر دغدغه قیمت دارید و می توایند ریسک پیدا نشدن بلیط چارتر را بپذیرید، به دنبال رزرو بلیط چارتر باشید.

بلیط لحظه آخری شیراز اصفهان در واقع یک نوع بلیط چارتر یا سیستمی است که در لحظات آخر قبل از پرواز هواپیما ارائه می شود. نکته ای که باید بدانید این است که لزوماً یک بلیط لحظه آخری اصفهان شیراز، ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز اصفهان نیست چون ممکن است به دلیل متقاضیان زیاد یک پرواز، قیمت تا آخرین لحظه کاهش نیابد.

فرودگاه اصفهان

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان در شمال شرقی این شهر و در 30 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. مزیت این فاصله نسبتاً زیاد از شهر اصفهان این است که آلودگی صوتی که فرودگاه ایجاد می کند، اهالی شهر را دچار مشکل نمی کند. تلفنخانه مرکزی این فرودگاه با شماره 031-35275050 در خدمت شماست و شما می توانید با شماره 199 از وضع پرواز شیراز اصفهان در این فرودگاه، اطلاع حاصل کنید.

جاذبه های گردشگری اصفهان

اصفهان در کنار مشهد و تبریز شهرهایی هستند که می توان گفت بعد از تهران، مهمترین شهرهای ایران هستند. علاوه بر این، اصفهان پایتخت فرهنگی ایران هم محسوب می شود. جاذبه های فرهنگی اصفهان در مقاله های جداگانه در مجلهفلاوینگو بررسی شده اند ولی شما می توانید در اینجا خلاصه ای از این مکان های گردشگری را ببینید:

میدان امام خمینی، سی و سه پل، زاینده رود، پل خواجو، میدان نقش جهان، کاخ چهل ستون، عمارت عالی قاپو، کاخ هشت بهشت، بازار اصفهان و ...