خرید بلیط هواپیما از شیراز به مقصد لامرد

خرید بلیط هواپیما شیراز لامرد فقط برای روزهای یکشنبه و سه شنبه امکان دارد و برنامه پروازی شیراز لامرد به همین دو روز ختم می شود. فرودگاه لامرد در شمال این شهر قرار دارد و 6 کیلومتر با مرکزلامرد فاصله دارد. با توجه به خلوت بودن این مسیر، شما کمتر از 15 دقیقه وقت نیاز دارید تا خود را از فرودگاه به مرکز شهر برسانید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز لامرد با توجه به فاصله کوتاه دو شهر لامرد و شیراز در استان فارس، پایین است و در بازه 300 الی 400 هزار تومان متغیر است. زمان این پرواز به صورت مفید، کمتر از 30 دقیقه است. برای خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز لامرد در فلاوینگو باید در بالای همین صفحه، تاریخ و تعداد مسافران را تعیین کنید تا به دریایی از گزینه های مختلف متصل شوید. شما می توانید در صورت عدم دسترسی به اینترنت و یا نیاز به مشاوره، با دفتر مرکزی فلاوینگو به شماره 43635-021 تماس بگیرید و همچنین از شماره 09054800413 پشتیبانی 24 ساعته دریافت کنید.

انواع بلیط هواپیما شیراز لامرد

برای رفتن از شیراز به لامرد مانند همه پروازهای هوایی دیگر 2 نوع بلیط وجود دارد؛ بلیط سیستمی و بلیط چارتر. ویژگی بلیط سیستمی این است که گران تر است ولی دارای امکان بازگشت وجه بلیط در صورت انصراف شما از سفر است. همچنین این بلیط برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است و شما می توانید در سفرهایی که چنین کودکانی به همراه دارید، روی این ویژگی حساب کنید. بلیط سیستمی معمولاً به صورت مستقیم توسط خود ایرلاین ها یا همان شرکت های هواپیمایی، تعیین قیمت می شود.

بلیط هواپیما شیراز لامرد چارتر مانند همه بلیط های چارتر دیگر ارزان تر از بلیط سیستمی است. البته این حرف یک قاعده کلی نیست. با توجه به اینکه قیمت بلیط چارتر توسط خود آژانس ها تعیین می شود، متناسب با بازار عرضه و تقاضای بلیط، ممکن است قیمت آن بالا یا پایین برود. بلیط چارتر هیچکدام از مزایای بلیط سیستمی را ندارد و مهمترین مزیت آن در قیمت پایین آن است.

ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز لامرد در فلاوینگو

برای پیدا کردن یک بلیط ارزان دو راهکار وجود دارد که مورد توجه مسافرین قرار گرفته است؛ پیدا کردن بلیط چارتر و یا پیدا کردن بلیط لحظه آخری. فراتر از این دو راهکار، بهترین کار برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز لامرد، رصد دائم قیمت این بلیط در فلاوینگو است. لزوماً بلیط هواپیما شیراز لامرد لحظه اخری، پایین ترین قیمت را ندارد چون ممکن است با توجه به تشخیصی که سایت های فروش بلیط در مورد هجوم مسافران به سایت در لحظات آخر دارند، قیمت این بلیط افزایش یابد. پس بهتر است جانب اعتدال را نگه دارید.

اطلاعات فرودگاه لامرد

فرودگاه لامرد در 200 کیلومتری شیراز و 6 کیلومتری مرکز شهر شیراز قرار دارد. این فرودگاه با توجه به نزدیک بودن به مرزهای جنوبی، به دبی و قطر هم پرواز دارد و در واقع یک فرودگاه بین المللی است. برای ارتباط با مسئولین این فرودگاه شماره 25255600- ۰۷۸2 در اختیار مسافران قرار داده شده است. همچنین شماره 199 برای اطلاع از وضع پروازهای شیراز لامرد آماده خدمت به شماست. 

جاذبه های گردشگری لامرد

لامرد یکی از شهرهای مهم استان فارس است که در جنوب آن قرار دارد و اهالی آن بیش از اینکه به شیرازی ها شبیه باشند، با آداب و رسوم جنوبی ها خو گرفته اند. این شهر آب و هوای گرم و خشک دارد و  مملو از باغ ها، تنگه ها، سنگ نوشته ها و آثار تاریخی است. نقش برجسته سراب بهرام که تصویری از بهرام دوم، پادشاه ساسانی است و قبرستان تاریخی زرتشتیان از معروفترین آنهاست. جاذبه های گردشگری لامرد در مقاله ای در مجله فلاوینگو مورد بررسی قرار گرفته است که می توانید به آن مراجعه کنید!