خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز، راحت ترین و به صرفه ترین روش برای تهیه این بلیط است. فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از مهم ترین فرودگاه های کشور در شمال غرب ایران است که پروازهای داخلی و خارجی به تبریز را میزبانی می کند. فاصله فرودگاه تبریز تا مرکز شهر 15 کیلومتر و حدوداً 19 دقیقه است و مسافران می توانند به راحتی با وسیله نقلیه عمومی و تاکسی های فرودگاه به آن رفت و آمد کنند.

 فلاوینگو از برترین آژانس های هواپیمایی فروش پروازهای داخلی و بین المللی است که بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز را می توان در کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز، به صورت آنلاین از آن خریداری کرد. کار کردن با پنل این سایت بسیار ساده است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و کلاس پروازی؛ بانک داده قوی سایت، لیستی از پروازهای روز را به سمت تبریز، به شما نشان خواهد داد و شما می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما تبریز را خریداری کنید. برای خرید حضوری بلیط هواپیما تبریز هم می توانید به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید و حتی از شهرستانها، با شماره 43635000-021 تماس بگیرید تا کارشناسان فلاوینگو، به صورت تلفنی این بلیط را برای شما رزرو کنند.
علاوه بر رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی، مسافران می توانند برای رزرو هتل، اخذ ویزای شینگن و شرکت در تورهای گروهی اروپا و دیگر نقاط جهان فلاوینگو را انتخاب کنند.

پروازهای داخلی به مقصد تبریز

تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، اهواز، کیش، بندرعباس، عسلویه، کرمان، رشت و قشم، شهرهایی هستند که دارای پرواز به مقصد فرودگاه تبریز هستند که مسافران می توانند این پروازها را در پایین همین صفحه رزرو کنند.
خوب است بدانید هواپیمایی آتا، هواپیمایی ایرتور، ایران ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی تابان، قشم ایر، کیش ایر، هواپیمایی وارش، هواپیمایی معراج و هواپیمایی ساها از ایرلاین های فعال در مسیرهای داخلی منتهی به فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز هستند. 

پروازهای خارجی به مقصد تبریز

پروازهای بین المللی همچون باکو، هامبورگ، مدینه، استانبول، آدانا، ازمیر، جده، آنکارا، کازان و بغداد در لیست پروازهای خارجی به مقصد تبریز هستند که با برنامه خاصی به حرکت در می آیند.
پگاسوس، اطلس گلوبال، ترکیش ایرلاینز، قشم ایر، هواپیمایی ماهان، ایران ایر، ترکیش، آتا، ایرتور، هما و معراج هم از ایرلاین های فعال در مسیرهای بین المللی فرودگاه تبریز می باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه هفتگی پروازهای فرودگاه تبریز و برنامه پروازهای خارجی فرودگاه تبریز، مسافران می توانند با شماره 199 و 35234701-041 تماس برقرار کنند.

سیستم حمل و نقل درون شهری تبریز

مسافران در شهر تبریز از وسایل حمل و نقل مناسبی همچون، اتوبوس های درون شهری، مترو، تاکسی، اسنپ و تپسی می توانند استفاده کنند. نقشه مترو تبریز و اطلاعات کامل در مورد آن را می توانید از لینک مربوطه به دست آورید. در صورتی  که بخواهید در داخل شهر تبریز، از تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی استفاده کنید، باید قبلاً اپلیکیشن های مربوطه را از لینکهای بالا نصب کنید.