خرید بلیط هواپیما تبریز به مقصد اهواز

برای خرید بلیط تبریز به اهواز بهترین گزینه به صورت آنلاین است. چرا که مسافر در هر ساعت از شبانه روز می تواند در کمترین زمان و با مقایسه کردن قیمت ها و ایرلاین ها، مناسب ترین بلیط را باتوجه به شرایط خریداری کند.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به اهواز چقدر است؟
قیمت بلیط به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد که می توان بلیط را به صورت آنلاین یا حضوری تهیه کرد.
فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه، برای خرید ارزان ترین بلیط پرواز تبریز به اهواز است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از تبریز به اهواز چه زمانی می باشد؟
خرید و رزرو بلیط ممکن است برای هر مسافری متفاوت باشد و معمولا مسافران براساس شرایط و زمان سفر بلیط تهیه می کنند. 
برای خرید بلیط می توان از طریق خرید بلیط سیستمی یا چارتری اقدام کرد.
بلیط سیستمی از متداول ترین فروش بلیط های پروازی که می توان از ماه های قبل خریداری کرد. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست. در صورت کنسلی هم تا مبلغ ۷۰٪ بلیط به مسافر استرداد می شود و مناسب برای سفرهای برنامه ریزی شده است.
بلیط چارتری یا لحظه آخری برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته پیشنهاد می شود. چارتری ها معمولا در روزهایی که مسافر کمتر است، برای خالی نماندن صندلی ها با قیمت کمتری یا حتی نصف قیمت به فروش می رسند. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی به مسافر هزینه برگشت داده می شود.

پرواز تبریز به اهواز چقدر طول می کشد؟

مسافت پرواز تبریز به اهواز حدود ۷۸۳ کیلومتر است که این مسافت زمانی حدود ۱:۰۷ دقیقه تا ۲:۱۵ دقیقه طول می کشد، گاهی به علت نامساعد بودن شرایط آب و هوایی ممکن است با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

برنامه های پروازی تبریز به اهواز عموما در روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه، یکبار در روز توسط هواپیمایی ایرتور از بهترین ایرلاین های ایران به حرکت درمی آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی اهواز

فرودگاه بین المللی اهواز در بلوار پاسداران میزبان مسافران داخلی از بیشتر شهرهای ایران است.
از فرودگاه اهواز به مقصدهای تهران، اصفهان، یزد، شیراز، رشت، مشهد، کیش، عسلویه، خارک، شیراز و سیری پروازهای داخلی و پروازهای خارجی به مقاصد دبی و کویت پرواز انجام می شود.
ایران ایر، ماهان، آسمان، کاسپین، آتا، نفت، ایرتور، اترک، کیش ایر، قشم ایر، تابان و زاگرس از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند که به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی اهواز می توان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی فرودگاه ۰۶۱۳۴۴۳۴۶۰۴ ارتباط برقرار کرد.

اهواز از مهم ترین شهرهای تجاری و اقتصادی ایران که پروژه های نفتی زیادی در این شهر انجام می شود و روزانه علاوه بر مسافرین میزبان کارمندان و مهندسین شرکت نفت از سرتاسر ایران است. 
رودکارون، بازار عبدالحمید، بازار کاوه، موزه هنرهای معاصر، بنای معین التجار، پل سفید، دانشگاه سه گوش ادبیات، کلیسای سورت مسروپ، آرامگاه علی ابن مهریاز، طولانی ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه، پل طبیعت کیانپارس، لشکرآباد و دیگر جاذبه های تفریحی و گردشگری اهواز برای توریست ها جذاب است.