خرید بلیط هواپیما تبریز به مقصد اصفهان

چگونه بلیط هواپیما ارزان تبریز به اصفهان بخریم؟ یکی از معمول ترین سوالات مسافران برای خرید بلیط پرواز است. اما همیشه ارزان ترین بهترین نیست. در مجموع عواملی مانند ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز در قیمت بلیط ها تاثیر مستقیم دارند. 
برای تهیه بلیط از دو روش می توان اقدام کرد: ایرلاین ها و آژانس ها.
آژانس ها از ماه ها قبل، بلیط ها را به طور عمده از ایرلاین ها میخرند و با قیمت گذاری براساس شرایط و روزهای پرواز به مسافران  می فروشند. بلیط های سیستمی را می توان از ماه ها قبل پیش خرید کرد و برای سفر برنامه ریزی کرد. اما بلیط های چارتری را همان روز و حداقل چند روز قبل از پرواز می توان خرید.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز هواپیما تبریز به اصفهان چقدر است؟

پرواز تبریز به اصفهان مسافتی حدود 775 کیلومتر را طی می کند و این مسافت در حدود 1:06 دقیقه یا 1:30 در شرایط عادی طول می کشد. اما گاهی باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی ممکن است پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پروازهای تبریز به مقصد اصفهان عموما در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه و یکبار در روز به حرکت درمی آید.

ایران ایر و ماهان از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در مسیر پرواز تبریز به اصفهان به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

اطلاعات فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از قدیمی ترین فرودگاه های کشور در منطقه صفه اصفهان است.

قشم، کیش، مشهد، تهران، بندرعباس و آبادان از مقاصد پروازهای داخلی و دوحه از مقاصد پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان است.
برای اطلاعات بیشتر از برنامه های پروازی فرودگاه اصفهان می توان با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه 03135275050 تماس برقرار کرد.

اصفهان از مهم ترین شهرهای گردشگری و مهد صنایع دستی ایران است و هرروز مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند. علاوه بر مسافرای ایرانی، سالانه میزبان مسافران خارجی زیادی از دیگر شهرهای جهان هستند. 
اصفهان با جاذبه های دیدنی و تاریخی اش به نصف جهان معروف است. میدان نقش جهان، پل خواجو، میدان امام، کلیسای وانک، محله جلفا، عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام، عمارت هشت بهشت، چهل ستون، مسجد جامع اصفهان، منارجنبان، مدرسه چهارباغ، باغ پرندگان، آتشگاه، سی و سه پل، قلعه سارویه، آکواریوم ناروژان، آرامگاه صائب تبریزی، بازار قیصریه و حمام شیخ بهایی از زیباترین جاذبه های گردشگری اصفهان هستند که در سفر به اصفهان باید دید.