خرید بلیط هواپیمای تهران

تهران پایتخت دوست داشتنی ایران، از مهم ترین شهرهای اداری، سیاسی، دانشگاهی، درمانی و تجاری که روزانه میزبان میلیون ها مسافر از دیگر شهرهای ایران و جهان است. پروازهای داخلی در فرودگاه بین المللی مهرآباد و پروازهای خارجی در فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام می شود. فاصله فرودگاه مهرآباد تا مرکز شهر 6 کیلومتر و حدود پانزده تا بیست دقیقه طول می کشد، تاکسی های فرودگاه، مترو، اسنپ و تپسی از وسایل حمل و نقل در فرودگاه برای مسافران است.

فلاوینگو (عالی گشت) از برترین آژانس های هواپیمایی فروش پروازهای داخلی و بین المللی است که مسافران می توانند بلیط را به صورت آنلاین و حضوری از آن تهیه کنند. برای رزرو بلیط آنلاین با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد نفرات، تاریخ رفت و برگشت؛ بهترین پروازها و مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما تهران را نمایش می دهد که با کمی مقایسه می توان مناسب ترین را خریداری کرد یا برای خرید بلیط هواپیما تهران حضوری در ساعات اداری به آدرس تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

پروازهای داخلی به مقصد تهران

 از فرودگاه مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان، بوشهر، کرمان، ساری، یزد، کرمانشاه، رشت، زاهدان، گرگان، بندرعباس، همدان، اردبیل، ایلام، ارومیه، بیرجند، اهواز، سنندج، شهرکرد، آبادان، زنجان، لارستان، خرم آباد، پارس آبادمغان، سمنان، شاهرود، بجنورد، یاسوج، دزفول، سیرجان، عسلویه، کیش، گچساران، خارگ، زاهدان، زابل و دیگر شهرهای ایران هر روزه پرواز به مقصد فرودگاه بین المللی مهرآباد در جنوب غرب تهران انجام می شود که شما می توانید همه پروازهای داخلی را در اینجا رزرو کنید. 

پروازهای خارجی به مقصد تهران 

700 پرواز از 30 شهر جهان در هفته از شهرهای استانبول، آنکارا، دوحه، مسکو، کازان، تفلیس، باتومی، ایروان، دهلی، بمبئی، پاریس، رم، بیروت، دبی، ابوظبی، لاهور، عشق آباد، کابل، هرات، باکو، مسقط، هامبورگ، کراچی، کوالالامپور و دیگر کشورهای جهان پرواز به مقصد فرودگاه بین المللی امام خمینی در 30 کیلومتری تهران به حرکت در می آیند.
هواپیمایی ایران ایر، آسمان، قشم ایر، کاسپین، تابان و زاگرس از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند.

علاوه بر خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران، تورهای گروهی به بیشتر کشورهای دنیا، اخذ ویزای تضمینی شینگن و رزرو هتل از دیگر خدمات فلاوینگو به مسافران است.

سیستم حمل و نقل درون شهری تهران

سیستم حمل و نقل درون شهری تهران از مجهزترین ها در ایران است که مسافران می توانند با مترو ، تاکسی، اتوبوس های شهری ، اسنپ و تپسی داخل شهر رفت و آمد کنند.