خرید بلیط هواپیما تهران آبادان

برای این کار می­توان مستقیماً از طریق ایرلاین­ها و یا از طریق آژانس­های هواپیمایی واسطه، عمل کرد. شاید تصور کنید که قیمت آژانس­ها قطعاً بیشتر است ولی باید بگوییم که آژانس­ها به دلیل قراردادهای عمده خرید بلیط که با ایرلاین­ها می­بندند و بلیط را به طور عمده می­خرند، می­توانند روی قیمت بلیط، مانور بیشتری داشته باشند و خرید بلیط هواپیما تهران آبادان را با قیمت کمتری برای شما رقم بزنند.

خرید آنلاین بلیط تهران آبادان بهترین راه برای تهیه بلیط است. چون ممکن است دقیقاً در همان زمانی که شما در مسیر رسیدن به محل آژانس هواپیمایی هستید، پرواز مورد نظر شما به صورت اینترنتی خریداری شود یا قیمت آن بیشتر شود. اگر نیاز به مشاوره دارید می­توانید با بخش پشتیبانی فلاوینگو به شماره 09054800413 یا دفتر مرکزی آن یعنی 43635-021 تماس بگیرید.

در ادامه می­توانید با شناخت مناسب از انواع بلیط و وضع پروازهای تهران آبادان و همچنین جاذبه­های گردشگری آبادان ، برنامه­ریزی مناسبی برای سفر به آبادان داشته باشید.

رزرو بلیط سیستمی بهتر است یا چارتر و لحظه آخری؟

برای جواب دادن به این سؤال باید تفاوت آنها را بدانید تا متناسب با شرایط خود تصمیم بگیرید. بلیط سیستمی تحت قوانین خاص ایرلاین­ها است و می­توان آن را از مدتها پیش رزرو کرد. ارزش این بلیط وقتی مشخص می­شود که شما بخواهید حتماً در یک تاریخ خاص در مقصد خود حضور داشته باشید. در کنار این موضوع، کنسل کردن بلیط سیستمی و گرفتن بخشی از مبلغ آن به راحتی امکانپذیر است. در ضمن کسانی که می­خواهند به طور خانوادگی سفر کنند و فرزندان کوچک دارند، لازم نیست برای کودکان بین 2 تا 12 سال کل مبلغ بلیط را بپردازند.

بلیطهای چارتر هم برای کسانی خوب است که به دنبال قیمت پایین هستند. بدی بلیط چارتر، معمولاً این است که قابلیت کنسل شدن و عودت بخشی از مبلغ را ندارد و ضمناً قیمت آن برای تمام گروه­های سنی یکسان است.

قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان

بزرگترین پالایشگاه نفت ایران در آبادان مستقر است و با توجه به صنایع بالادستی و پایین دستی که در حوزه نفت وجود دارد، ناگفته پیداست که افراد زیادی در روز به حضور در آبادان نیاز پیدا می کنند. به همین دلیل روزانه پروازهای متعددی بین تهران و آبادان در حال جریان است و بیشتر ایرلاین­ها در این خط فعالیت دارند. در نتیجه قیمت بلیط پرواز تهران آبادان در رقابت شدیدی که بین ایرلاین ها و به تبع آن بین آژانس­های هواپیمایی وجود دارد، از میزانی مناسب و با ثبات برخوردار است. به طور مثال شما می­توانید بلیط چارتر پرواز تهران آبادان را با قیمتی بین 200 تا 400 هزار تومان تهیه کنید.

اطلاعات پرواز فرودگاه آبادان

شما می­توانید برای اطلاع از برنامه پروازهای تهران آبادان به بخش صفحه اول سایت فلاوینگو مراجعه کنید. همچنین می­توانید برای به دست آوردن اطلاعات لازم با شماره 199 یا شماره روابط عمومی فرودگاه آبادان یعنی 53366491-061 تماس بگیرید.

زمان پرواز هواپیمای تهران آبادان

 همانطور که بیان شد با توجه به اهمیت شهر آبادان و مسافران زیاد این مسیر، پرواز تهران آبادان به صورت تقریباً روزانه و صبح و بعد از ظهر، انجام می­شود. بنابراین جای نگرانی نیست و شما می­توانید همیشه بدون دغدغه، از پروازهای چارتری تهران آبادان استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری آبادان

آبادان شهری در جنوب غربی استان خورستان و در نزدیکی مرزهای عراق و کویت است. در حدود 100 سال پیش، پس از اینکه نفت در نزدیکی آبادان کشف شد، انگلیسی­ها در این شهر پالایشگاهی ساختند که بعدها تبدیل به بزرگترین پالایشگاه نفت ایران شد.

 تمام کسانی که به آبادان سفر می­کنند تصویر زیبایی از نمای این پالایشگاه در شب در ذهنشان حک شده است. نفت از تمام مناطق خوزستان به کمک لوله به این پالایشگاه سرازیر می­شود و بعد از تصفیه، به سراسر جهان صادر می­شود. به همین دلیل است که آبادان در خیلی از کشورهای جهان یک شهر شناخته شده است با اینکه شاید در ذهن برخی از ما ایرانیان، شهر مهمی محسوب نشود. غیر از پالایشگاه آبادان که حتماً ارزش یک بار دیدن را دارد؛ اگر به آبادان سفر کردید حتماً به مناطق گردشگری آبادان که در ادامه آمده است، بروید:

رودخانه بهمنشیر، اروند رود ، مقام خضر نبی(ع) ، بازار ته لنجی ، مسجد رنگونی­ها و ...

برای آشنایی مفصل با مکان­های دیدنی آبادان می­توانید به مجله فلاوینگو سر بزنید.