خرید بلیط هواپیما تهران به مقصد سهند

در حال حاضر برای خرید بلیط هواپیما تهران به سهند از دو روش می توان اقدام کرد: ایرلاین ها و آژانس ها.
ایرلاین ها از ماه ها قبل، بلیط های پرواز را به صورت عمده به آژانس ها می فروشند و قیمت اصلی بلیط های پرواز عمدتا توسط آژانس ها نرخ گذاری می شود. در نهایت بلیط را به صورت آنلاین یا حضوری می توان از سایت های معتبر فروش تهیه کرد.

فلاوینگو از برترین و معتبرترین سایت های فروش پروازهای داخلی و خارجی، باارائه بهترین خدمات، مشاور فروش و پشتیبانی 24 ساعته این امکان را برای مسافرین فراهم کرده تا در کمترین زمان و هر ساعتی از شبانه روز به صورت آنلاین بلیط پرواز مقصد موردنظر را رزرو و خریداری کنند.

چگونه بلیط ارزان تهران به سهند بخریم؟
از سوالات معمول بیشتر کاربران است. بلیط را از دو روش می توان تهیه کرد: خرید بلیط سیستمی یا لحظه آخری و چارتری.
بلیط های سیستمی از چندماه قبل به صورت آنلاین پیش فروش می شود. قیمت ثابتی دارند، برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا 70% مبلغ قابل بازگشت است.
بلیط چارتری یا لحظه آخری از بلیط های ارزان قیمت برای پروازی مقرون به صرفه است. چارتری در زمانی به فروش می رسند که تعداد مسافرین در روزهایی خاص کاهش پیدا می کنند و آژانس ها چندساعت قبل از پرواز، بلیط ها را با کاهش قیمت و حتی نصف قیمت می فروشند. بلیط های چارتری برای مسافرینی پیشنهاد می شود که زمان برایشان الویت نداشته باشد. برای تمام سنین یک قیمت دارد و در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی هزینه بازگشت داده می شود.

پرواز تهران به سهند چقدر طول می کشد؟

حدود 590 کیلومتر پرواز تهران به سهند طی می کند که این مسافت حدودا 41 دقیقه تا 1:20 طول می کشد. اما گاهی باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی امکان دارد با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

پروازهای تهران به سهند در روزهای یکشنبه و چهارشنبه در صبح توسط شرکت هواپیمایی آسمان به حرکت درمی آید.

همچنین در دیگر روزها می توان از پرواز تهران تبریز در ساعات مختلف روز توسط ایرلاین های آتا، ایران ایر، قشم ایر، کاسپین، معراج و ایران ایرتور برای سفر به سهند و مراغه استفاده کرد.
فاصله تبریز تا فرودگاه سهند حدود 130 کیلومتر و 1:51 دقیقه است. فاصله تبریز تا مراغه 141 کیلومتر است.

اطلاعات فرودگاه سهند مراغه

فرودگاه سهند در جنوب غربی مراغه، جاده تبریز- مراغه و کنار پادگان امام رضا ارتش واقع شده است.
همچنین یک پایانه مسافربری به مساحت 1200 مترمربع با تمامی امکانات رفاهی برای مسافران دارد، دارای پارکینگ به مساحت 10 هزار مترمربع است.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی فرودگاه سهند می توان با شماره 199 و شماره 04137452525 ارتباط برقرار کرد.

مراغه شهری زیبا در کنار رود صوفی چای و دامنه های جنوبی کوه سهند قرار گرفته است. سرزمینی چهارفصل که از زیباترین مقاصد گردشگری نه تنها در ایران بلکه در آسیاست. سنگواره ها نشان از قدمتی 5 میلیون ساله دارند اما اعتبار تاریخی اش را مدیون دوران ایلخانیان و خواجه نصیرالدین توسی است. موزه سنگ آقالار، گنبد کبود و گنبد سرخ از زیباترین دیدنی های این شهر هستند.