بلیط هواپیما از تهران به مقصد یزد

بلیط های لحظه آخری و چارتری از بلیط های سیستمی ارزان ترند. عموما روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه به دلیل شلوغی خطوط هوایی، قیمت بلیط گران تر از دیگر روزهای هفته است. همچنین متغیر بودن ساعت پروازها به شرکت هواپیمایی و آژانس چارتر کننده بستگی دارد.

ساعت حرکت پرواز، زمان سفر، ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و مستقیم یا غیرمستقیم بودن پرواز بر قیمت بلیط تاثیرگذارند که گاهی اوقات باعث افزایش قیمت بلیط و در برخی موارد تا 50 درصد قیمت بلیط کاهش می یابد.

بلیط های اول صبح معمولا به دلیل تقاضای کمتر قیمت مناسب تری دارند. همچنین در فصل تابستان به دلیل گرم بودن آب وهوا و کاهش مسافر، هزینه بلیط هم کاهش پیدا می کند.

در مجموع برای خریداری بلیط هواپیما باتوجه به نکات گفته شده، فلاوینگو از معتبرترین سایت ها برای رزرو و تهیه بلیط در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت است.

پرواز تهران به یزد چقدر طول می کشد

پرواز از تهران به یزد بهترین انتخاب برای سفر بین این دو شهر است. ایرلاین های کاسپین، ایران ایر، آسمان و آتا از بهترین هایی هستند که در مسیر تهران به مقصد یزد به مسافران خدمات رسانی می کنند. متغیر بودن پروازها بستگی به شرکت هواپیمایی و آژانس چارترکننده دارد.

پرواز تهران به یزد از ساعت 5:55 دقیقه صبح شروع می شود و آخرین پرواز در ساعت 20:15 دقیقه به حرکت در می آید.

مسافتی که پرواز تهران یزد طی می کند 503 کیلومتر و چیزی حدودا 43 دقیقه تا 1 ساعت و 30 دقیقه است. اما ممکن است گاهی به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوایی و تغییر مسیر کمی بیشتر یا کمتر طول بکشد. 

با کمی جستجو در سایت فلاوینگو؛ مبدا و مقصد، تعداد مسافر، زمان و ساعت حرکت، نوع هواپیما و شرکت هواپیمایی، قیمت و دیگر خدمات را می توان مشاهده کرد و بهترین انتخاب را داشت.

اطلاعات فرودگاه یزد

فرودگاه بین المللی شهیدآیت الله صدوقی در غرب شهر یزد که حدود 10 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازها با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه یزد 03537214444 ارتباط برقرار کرد.

یزد از زیباترین شهرهای خشتی جهان که چهارفصلش میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیاست. دومین شهر تاریخی دنیا و اولین شهر خشتی ثبت شده ایران در سازمان یونسکوست. در سفر به یزد، شهر بادگیر و قنات ها می توان به نظاره تاریخ نشست و از زیبایی هایش لذت برد. مسجد جامع یزد از شاهکارهای معماران ایرانی، میدان وقت الساعت، میدان امیر چخماق، باغ دولت آباد با بلندترین بادگیرهای جهان، خانه لاری ها، مدرسه ضیائیه یا زندان اسکندر، نخل امیرچخماق، آتشکده ورهرام، برج خاموشان، بقعه دوازده امام، موزه آب یزد، خانه ملک التجار، میدان ماکار در مرکز کشور ایران و دیگر جاذبه های گردشگری یزد که خود دلیلی برای سفر کردن است. به همین خاطر یزد از مهم ترین و شلوغ ترین شهرهای ایران است که با کمی جستجو در سایت فلاوینگو می توان در کمترین زمان و قیمتی مناسب، بلیط پرواز تهران به مقصد یزد را رزرو و خریداری کرد.