خرید بلیط هواپیما از تهران به مقصد بم

در حال حاضر به دلیل محدود بودن پرواز تهران به بم، پیشنهاد می شود مسافران حداقل از یک هفته قبل برای خرید بلیط هواپیما از تهران به بم اقدام کنند. آژانس های هواپیمایی بهترین انتخاب برای خرید بلیط آنلاین هستند که در کمترین زمان با جستجوی پروازهای موجود مسافران می توانند مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کنند. 

فلاوینگو انتخابی مطمئن برای خرید بلیط هواپیما از تهران به بم به صورت آنلاین و حضوری است. برای رزرو آنلاین با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و انتخاب کلاس پروازی؛ لیستی از پروازهای مقصد موردنظر را نمایش می دهد که مسافر می تواند با کمی مقایسه بهترین بلیط را تهیه کند. 

برای اطلاعات بیشتر و مشاور مسیرهای پروازی داخلی و خارجی مسافران می توانند با شماره 02143635 یا تلفن پشتیبانی 09054800413 تماس گرفت یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به بم معمولا ثابت است، اما در کل قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، ساعت، روز پرواز و دیگر عوامل بستگی دارد. 

پیشنهاد فلاوینگو به مسافران برای خرید بلیط هواپیما تهران بم، رزرو بلیط به صورت سیستمی است. چراکه پرواز تنها دو بار در هفته و با یک ایرلاین انجام می شود. خرید بلیط سیستمی به دلیل برنامه ریزی برای سفر و مطمئن بودن مسافر گزینه ای بهتری است. بلیط سیستمی برای کودکان زیر 2 سال رایگان و سنین 12-2 سال نیم بهاست. همچنین در صورت کنسلی تا مبلغ 70% هزینه بلیط به مسافر بازگشت داده می شود. بلیط های چارتری هنگامی که صندلی های هواپیما خالی می مانند با مبلغ کمتری به فروش می رسند. برای کودکان زیر 2 سال رایگان و بالای 2 سال قیمتی یکسان دارد. همچنین در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد داده می شود. 

اطلاعات پرواز تهران به بم

پرواز تهران بم چه روزهایی است؟ در روزهای شنبه و سه شنبه هواپیما از فرودگاه مهرآباد تهران تنها بایک پرواز به مقصد فرودگاه بم به حرکت درمی آید و ایرلاین ماهان در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کند.

مسافت هوایی پرواز تهران بم حدود 980 کیلومتر طی می کند و مدت زمان پرواز تهران بم در شرایط خوب آب و هوایی حدود 1:24 دقیقه تا 2:05 طول می کشد. گاهی اوقات به علت مساعدنبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

فرودگاه بم کجاست؟

فرودگاه بم در شرق شهر، 9 کیلومتری بم و در بلوار شهید ستاری واقع شده است. این فرودگاه در سال 1374 تاسیس شده و از سال 1389 رفت و آمدهای هوایی را آغاز کرده است که سالانه حدود 83 هزار مسافر در این فرودگاه جابه جا می شوند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه بم مسافران می توانند با شماره 199 و یا 03443462644 ارتباط برقرار کنند.

بم دومین شهر بزرگ استان کرمان در جنوب شرق ایران است. شهری زیبا در میان کویر با نخلستان ها و خانه های خشتی و گلی که منظره ای جذاب برای هر مسافر تازه از راه رسیده ای به وجود آورده است. 
ارگ تاریخی بم با بیش از دوهزار و پانصد سال قدمت، تل آتشین دارستان بم، دهبکری از روستاهای سرسبز و ییلاقی و آبشار باغچمک از جاذبه های گردشگری و دیگر دیدنی های تاریخی و دیدنی بم برای هر مسافری دوست داشتنی است.