خرید بلیط هواپیما تهران به جهرم

در حال حاضر منطقی ترین روش خرید، رزرو آنلاین از سایت های معتبر است. فلاوینگو بهترین انتخاب برای خرید بلیطی مناسب و بدون دغدغه است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت و نوع پرواز در کمترین زمان بهترین گزینه ها با ایرلاین های مختلف را برای شما نمایش می دهد تا مسافرین باتوجه به ساعت و تاریخ سفر، ارزانترین و مناسب ترین بلیط پروازی را تهیه کنند.
برای اطلاعات بیشتر می توان با شماره 02143635 یا شماره پشتیبانی 09054800413 تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از تهران به جهرم چه زمانی می باشد؟
خرید بلیط بستگی به شرایط و ساعت مسافر دارد. بلیط سیستمی مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی است. بلیط را می توان از ماه ها قبل رزرو و خریداری کرد. برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی مبلغ 50 تا 70% بازگشت داده می شود. چارتری و لحظه آخری بلیط هایی هستند که در روزهایی که مسافر کم است بلیط ها را با کاهش قیمت به صورت آنلاین می فروشند. برای تمام سنین قیمتی یکسان دارد و در صورت کنسلی براساس قوانین کنسل مبلغ استرداد می شود.

در مجموع قیمت بلیط پرواز به ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، تاریخ و روز پرواز و دیگر عوامل بستگی دارد، اما در کمترین زمان می توان بهترین بلیط پرواز داخلی و خارجی را از فلاوینگو تهیه کرد. 

مسافت پرواز تهران جهرم چقدر است؟

پرواز تهران به جهرم 824 کیلومتر است که حدودا 1:31 دقیقه طول می کشد، این زمان در شرایط ایده آل است و گاهی ممکن است به علت مساعد نبودن آب و هوا پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود. 

هواپیمایی ایران ایر از بهترین ایرلاین های کشور در روزهای شنبه، دوشنبه و پنج شنبه در این مسیر به مسافرین خدمت رسانی می کند.

برای سفر به جهرم می توان همه روزه از پروازهای تهران به شیراز استفاده کرد. فاصله شیراز تا جهرم حدود 183 کیلومتر است.

اطلاعات فرودگاه جهرم 

فرودگاه جهرم از قدیمی ترین فرودگاه های کشور که در سال 1348 تاسیس شده و در 10 کیلومتری شهر جهرم قرار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازی تهران به جهرم با شماره 199 یا روابط عمومی فرودگاه جهرم 07154372090 تماس بگیرید.

جهرم از شهرهای قدیمی ایران به نام گهرم بوده است. این شهر در دوره پنجمین پادشاه هخامنشی، اردشیر اول بنیان گذاری شده و در دوره هخامنشی و ساسانی از موقعیت تجاری و سیاسی خوبی برخوردار بود و امروزه به دلیل زیبایی جاذبه های گردشگری جهرم مقصد تاریخ دوستان و طبیعتگردان زیادی است. بهترین زمان برای سفر پاییز و بهار با آب و هوایی مطلوب و دلنشین است.
غار شفق از بزرگترین و زیباترین غارهای ایران با چاه های متعدد و استالاگمیت های بی شمار، آبشار مروارید خفر با آب گرم در زمستان و روستای تاریخی بهجان از زیباترین دیدنی های جهرم است.