خرید بلیط هواپیما تهران به لار

رزرو آنلاین بلیط هواپیما یکی از منطقی ترین روش های خرید بلیط است. زیرا بدون اتلاف وقت و با کمی جستجو در سایت فلاوینگو از هرجای ایران می توان در کمترین زمان بلیط را خریداری و رزرو کرد. فلاوینگو با ارائه بهترین خدمات فروش، پشتیبانی ۲۴ ساعته و مشاوره های فروش مجرب، همیشه بهترین و مناسب ترین بلیط پروازی را معرفی می کند.
برای اطلاعات بیشتر می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ یا شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بلیط سیستمی یا بلیط لحظه آخری و چارتری؟
انتخاب، بستگی به نوع سفر مسافر دارد. اگر سفر کاری و خانوادگی است بهترین انتخاب بلیط سیستمی است. زیرا می توان بلیط را از چندماه قبل خریداری کرد، برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ بازگشت داده می شود. 
بلیط چارتری و لحظه آخری مناسب برای افراد همیشه در سفر که سفری مقرون به صرفه را ترجیح می دهند، انتخاب بهتری است. باتوجه به خالی ماندن صندلی ها، بلیط ها با قیمت کمتری به فروش می رسند.

در مجموع قیمت بلیط تهران لار به عوامل مختلفی همچون شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط، کلاس و مسیر پروازی پرواز و دیگر عوامل بستگی دارد. اما با استفاده از نکات گفته شده می توانید این هواپیما را با قیمت مناسب تر و ارزان از تهیه کرد. سیستم رزرواسیون فلاوینگو با دسترسی به تمام بلیط های هواپیمایی و پرواز تهران لار اعم از سیستمی و چارتری را برای مسافرین فراهم کرده تا با خیالی آسوده و با بهترین قیمت بلیط پرواز خود را رزرو کنند.

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها 

پروازهای تهران به لار در روزهای دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و عموما در ساعت ۶:۰۵ دقیقه صبح به حرکت درمی آید.

مسافتی که پرواز تهران لار طی می کند، حدودا ۹۳۰ کیلومتر است و این مسافت زمانی در حدود ۱:۳۹ تا ۱:۴۵ دقیقه طول می کشد، اما گاهی ممکن است باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

ایران ایر تنها ایرلاینی است که در این مسیر به مسافرین خدمت رسانی می کند.

اطلاعات فرودگاه لار و جاذبه های گردشگری لار

در حال حاضر فرودگاه آیت الله آیت اللهی لارستان از فرودگاه های مهم در جنوب کشور که ۲۰٪ پروازها داخلی به مقصد تهران و ۸۰٪ پروازها خارجی به مقاصد شارجه، قطر، دبی و کویت است.
برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی فرودگاه لار می توان با شماره اطلاعات پرواز ۱۹۹ یا شماره ۰۷۱۵۲۲۶۸۶۰۴ تماس برقرار کرد.
لار تنها شهر بدون کوچه ایران با معماری منحصر به فرد در جنوب کشورمان یکی از زیباترین هاست. از نظر شهرسازی یکی از عجیب ترین ها حتی در خاورمیانه ست. لار با آب و هوایی گرم و خشک در میان نخلستان ها و آب انبارها دلنوازی می کند. در کنار معماری عجیبش، جاذبه های دیدنی زیبایی دارد که بر رهگذران دلنشین است. 
بازار قصریه لار؛ قدمتش به صدراسلام بازمی گردد، شبیه صلیب ساخته شده و هسته اولیه شهر و تجارت در کنار همین بازار شکل گرفته و به دلیل موقعیت جغرافیایی و سیاسی مهم ترین تبادلات تجاری با کشوران همسایه در این بازار انجام می شود.
بقعه پیرسرخ لار؛ از اماکن مقدس برای مردم شهر که بنای آرامگاه متعلق به دوره صفویه است. دیوارهایش با نقاشی و بقعه ها با سنگ کاری تزیین شدند که بر زیبایی هایش افزوده است.
پل شاه عباسی؛ با ۲۰ متر طول و ۵ متر ارتفاع در دوره شاه عباس اول ساخته شده و از زیباترین دیدنی های لار است که امروزه تنها ۸ ستون از آن باقی مانده است.
قلعه اژدها پیکر، مقبره مادر نادشاه، قلعه چرو، قلعه قدمگاه، باغ نشاط، منطقه حفاظت شده هرمود، کاروانسراها و آتشکده ها از جذاب ترین دیدنی ها لار هستند