خرید بلیط هواپیما تهران به نوشهر

برنامه پروازهای نوشهر از مبدأ تهران در حال حاضر بیشتر به روزهای شنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه محدود شده است. بنابراین اگر می خواهید دو روزه به نوشهر بروید و بر گردید باید در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه این کار را انجام دهید. همچنین اگر برای روز شنبه بلیط هواپیما تهران نوشهر را رزرو کنید، تا روز سه شنبه نمی توانید از مسیر هوایی به تهران برگردید.

همچنین خوب است بدانید که زمان این پرواز کمتر از یک ساعت و حدود 35 دقیقه است. شما می توانید بلیط این پرواز را به راحتی در کادر بالای همین صفحه از طریق فلاوینگو رزرو کنید. در صورتی که امکان رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران نوشهر برای شما وجود نداشت، می توانید با شماره تلفن های 43635-021 و یا 09054800413 تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به آدرس تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 بیایید. همکاران بخش پشتیبانی فلاوینگو، مشاورینی دلسوز برای شما خواهند بود.

در ادامه نکات بیشتری که در خرید بلیط هواپیما تهران نوشهر نیاز دارید، آمده است:

انواع بلیط هواپیما تهران به نوشهر

اگر نیاز دارید که حتماً در زمان خاصی در نوشهر باشید، بهترین پیشنهاد برای شما خرید بلیط سیستمی است. البته ممکن است اگر در نزدیکی سفر خود در سایت فلاوینگو جستجو کنید، بلیط چارتر تهران بوشهر را هم پیدا کنید ولی ممکن است بعضی وقتها این اتفاق رخ ندهد. خوبی بلیط چارتر این است که ارزان تر است و خوبی بلیط سیستمی این است که قابل کنسل کردن است و برای افراد 2 تا 12 سال، نیم بها است.

برای توضیح بیشتر باید بگوییم که بلیط چارتر، در واقع همان بلیط سیستمی است که توسط آژانس ها از شرکت ها هواپیمایی به طور عمده و با قیمت پایین تر خریداری می شود و قیمت آن در کنترل آژانس ها است. آژانس ها این بلیط ها را متناسب با بازار عرضه و تقاضا به مسافران می فروشند. مثلاً در زمان هایی که در نوشهر مناسبت یا همایش خاصی در جریان است و افراد زیادی مایل به رزرو بلیط تهران نوشهر هستند، قیمت بلیط چارتر ممکن است افزایش زیادی داشته باشد و در زمان هایی که بیم خالی ماندن صندلی های پرواز وجود دارد، ممکن است این قیمت کاهش یابد.

قیمت بلیط تهران نوشهر

در حال حاضر قیمت بلیط تهران نوشهر در کلاس اکونومی چیزی بین 170 تا 230 هزار تومان است. شما برای رزرو ارزان ترین بلیط تهران نوشهر رفت و برگشت باید اپلیکیشن فلاوینگو را نصب کنید تا اطلاعات بلیط های ارزان برای شما ارسال شود.

فرودگاه نوشهر

فرودگاه نوشهر در جاده نوشهر به سمت چالوس در خیابان کریمی قرار دارد. فاصله فرودگاه تا مرکز شهر به 10 دقیقه نمی رسد و شما به راحتی می توانید به سرعت خود را از فرودگاه به مرکز شهر برسانید. ضمناً شما می توانید با شماره گیری تلفن 01152323112 با مسئولان فرودگاه نوشهر تماس برقرار کنید و یا از طریق شماره 199، بخش اطلاعات پرواز کل فرودگاه های کشور را بگیرید و در مورد آخرین وضعیت پروازهای نوشهر سؤال کنید.

جاذبه های گردشگری نوشهر

نوشهر از توابع استان مازندران است و در غرب این استان قرار دارد و یک شهر بندری است که نزدیک ترین بندر به تهران را در خود جای داده است. این شهر از غرب به شهرستان چالوس، از شهر به شهرستان نور، از جنوب به رشته کوه های البرز و از شمال به دریای مازندران می رسد. جاذبه های گردشگری نوشهر را در مجله فلاوینگو می توانید بخوانید ولی در ادامه خلاصه ای از مهمترین دیدنی های نوشهر را خواهید دید:

  • بندر نوشهر : این بندر به تنهایی دارای مناطق جالبی است. برای مثال روش فروش ماهی که با چوب زدن در این بازار انجام می شود و همچنین پیست کارتینگ از سوژه های دیدنی این بندر هستند.
  • چشمه گردو که مناطق زیبایی در اطراف خود دارد و حالت حفاظت شده دارد
  • موزه کنلوس
  • غار چلک
  • دیو چشمه
  • دریاچه خضر نبی(ع) که حالت جنگلی و سرسبز دارد
  • پارک سی سنگان
  • سد آویدر
  • موزه و گالری دیدی