خرید بلیط هواپیما از تهران به مقصد ارومیه

در حال حاضر خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران به ارومیه محبوبیت بیشتری در بین مسافران دارد. چراکه مسافر در کمترین زمان و هر ساعت از شبانه روز می تواند به راحتی و بدون دردسر رزرو بلیط هواپیما از تهران به مقصد ارومیه را انجام دهد.

چگونه ارزانترین بلیط هواپیما تهران به ارومیه بخریم؟ فلاینگو بهترین انتخاب برای خرید بلیط ارزان هواپیما از تهران به ارومیه است. با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد نفرات، تاریخ رفت و برگشت مسافران می توانند مناسب ترین خرید آنلاین بلیط هواپیما ارومیه به تهران را داشته باشند.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از تهران به مقصد ارومیه چه زمانی می باشد؟
به دو صورت می توان برای خرید بلیط هواپیمایی تهران به ارومیه اقدام کرد: بلیط چارتری و لحظه آخری یا بلیط سیستمی.
بلیط سیستمی برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و سنین ۲-۱۲ سال نیم بهاست. از ماه های قبل می توان بلیط را رزرو و خریداری کرد و برنامه سفر را تنظیم کرد. در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.
بلیط چارتری یا لحظه آخری برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و برای افراد بالای دو سال یک قیمت دارد. معمولا در صورت خالی ماندن صندلی ها به فروش می رسد و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی هزینه به مسافر بازگشت داده می شود.

اطلاعات پرواز تهران به ارومیه

مسافت هوایی تهران به ارومیه حدود ۶۰۱ کیلومتر و مدت زمان پرواز تهران به ارومیه حدود ۰۰:۵۱ دقیقه تا ۱:۲۰ در شرایط خوب آب و هوایی طول می کشد. 

روزهای پرواز از تهران به ارومیه در هفت روز هفته با ایرلاین های آتا، ایران ایر و آسمان از ساعت ۵:۱۰ صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت ۲۲:۴۰ دقیقه به حرکت درمی آید.

فرودگاه ارومیه کجاست؟

فرودگاه ارومیه در ۱۵ کیلومتری شهر در سال ۱۳۴۲ تاسیس و از فرودگاه های مهم شمال غرب ایران است. دارای دو ترمینال خارجی و داخلی است که از ترمینال داخلی سالانه بیش از سی هزار مسافر رفت و آمد دارند.
آتا، ایران ایر، قشم، آسمان، فلای پرشیا، تابان، قشم ایر از ایرلاین های فعال در فرودگاه ارومیه هستند.
تهران و مشهد از پروازهای داخلی و استانبول، آدانا، نجف، جده، مدینه و بغداد از پروازهای خارجی که در این فرودگاه انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر از لیست برنامه ی پروازهای فرودگاه ارومیه مسافران می توانند با شماره ۱۹۹ و یا ۰۴۴۳۲۷۷۷۷۶۶ تماس برقرار کنند.

ارومیه از شهرهای کهن و تاریخی در شمال غرب ایران، زیبایی های به قدمت چندصدسال دارد. محله های قدیمی هنوز رنگ و بوی زندگی به سبک دوران قاجار را دارند و جذابیت کوچه پس کوچه هایش برای هر رهگذری دلنشین است. مسجد جامع ارومیه یادگاری از دوران سلجوقی، سه گنبد آرامگاهی متعلق به قرن ششم، مدرسه هدایت از خانه های قدیمی بزرگان ایل قاجار، پارک ساحلی اللرباغی، برکه دالامپر، سد شهر چای، تفرجگاه بند در روستایی به قدمت سه هزارسال، آبشار شملکان، یخچال نه پله، قلعه دم دم، کلیسای سیر، قلعه کاظم داشی، دریاچه ارومیه، دریاچه مارمیشو، بازار تاریخی ارومیه، موزه ارومیه، دره ی قاسملو، آبشار سوله دوکل، چشمه ابگرم هفت آباد، چشمه آب معدنی کوه زنبیل ارومیه و پارک جنگلی شیخ تپه از زیباترین دیدنی های ارومیه برای مسافران است.