خرید بلیط هواپیما از تهران به مقصد سیرجان

مسافران برای خرید بلیط هواپیما تهران به سیرجان به صورت اینترنتی و حضوری می توانند اقدام کنند. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به سیرجان می توان در زمان کمی از روی سایت های معتبر فروش بهترین بلیط را رزو و خریداری کرد. 

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی؛ بهترین گزینه برای خرید بلیط هواپیما از تهران به سیرجان است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به سیرجان چه زمانی است؟
رزرو بلیط هواپیما تهران به سیرجان بستگی به زمان مسافر برای سفر دارد. بلیط چارتری برای سفرهای از قبل تعیین نشده و افراد همیشه در سفر مناسب است. در زمان هایی که صندلی هواپیماها خالی می مانند، برای ضرر کمتر آژانس ها قیمت بلیط را کاهش می دهند، اما همیشگی نیست و در روزهای خاصی اتفاق می افتد. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ بازگشت داده می شود.
اگر سفر کاری و خانوادگی است و نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد، خرید بلیط سیستمی تهران به سیرجان گزینه ی بهتری است. چراکه می توان از چند هفته قبل بلیط را رزرو و خریداری کرد و حتی در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ بلیط به مسافر استرداد می شود و برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست. 

اطلاعات پرواز تهران به سیرجان

پرواز بهترین انتخاب حمل و نقلی برای مسیر تهران به سیرجان به دلیل طولانی بودن مسافت است. پرواز تهران به سیرجان مسافتی حدود 799 کیلومتر طی می کند و این مسافت زمانی حدود 1:30 تا 1:40 دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن است به علت خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

برنامه پروازهای تهران به سیرجان همه روزه با یک پرواز با ایرلاین ماهان به حرکت درمی آید.

قیمت بلیط هواپیمای تهران به سیرجان به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و روز و ساعت پرواز بستگی دارد؛ اما فلاوینگو در هر شرایطی بهترین و مناسب ترین بلیط هواپیما تهران به سیرجان را به مسافر پیشنهاد می دهد.

سیرجان فرودگاه دارد؟

فرودگاه سیرجان حدود 16 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد و این مسافت حدود 12 دقیقه طول می کشد.

در حال حاضر از فرودگاه سیرجان 18 پرواز در هفته به حرکت درمی آید. مشهد، تهران و کیش از مقصدهای پروازی فرودگاه سیرجان و ماهان ایرلاین فعال در این فرودگاه است.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه سیرجان مسافران می توانند با شماره 199 و یا 
043448842422 ارتباط برقرار کنند.

سیرجان از قدیمی ترین شهرهای استان کرمان با جاذبه های معماری و تاریخی منحصر به فردی که چشم انداز زیبایی در شهر پدیدآورده اند. بادگیر چپقی، قلعه سنگ، مسجد سید سیرجان، مسجد جامع عضدی، مسجد قلعه سنگی، آرامگاه شاه فیروز، آرامگاه میر زبیر، باغ بمید و دیگر جاهای دیدنی سیرجان برای هر گردشگری مجذوب کننده است.