خرید بلیط هواپیما تهران به طبس

برای خرید بلیط هواپیما تهران به طبس، موضوع برنامه ریزی برای زمان پرواز بسیار مهم است. از آن جایی که طبس شهری در دل کویر و با فاصله زیادی از تهران است، پروازهای زیادی بین تهران و طبس برنامه ­ریزی نشده است و برنامه پروازهای طبس در حال حاضر به روزهای یکشنبه و سه شنبه محدود می شود. بنابراین شما باید طوری برنامه ریزی کنید که تاریخ رفت و برگشت شما در همین دو روز باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا به سایر نکاتی که لازم است در مورد بلیط هواپیما تهران طبس بدانید، اشاره کنیم.

بلیط چارتری تهران طبس بهتر است یا سیستمی؟

در حوزه فروش بلیط هواپیما، آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها دو بازیگر اصلی بازار هستند. چارتر به زبان ساده به معنای دربست گرفتن است. در واقع آژانس­ها مدتها قبل از پرواز، بلیط های سیستمی یک هواپیما را از شرکت­های هواپیمایی با قیمت پایین تری خریداری می­کنند و در ادامه آن را با قیمتی که خود می­خواهند به مسافران می­فروشند. البته اینطور نیست که آژانس ها بتوانند قیمت بلیط هواپیما را هر مقدار که بخواهند افزایش بدهند و این، بازار عرضه و تقاضاست که قیمت نهایی را تعیین می کند.

بنابراین قیمت بلیط هواپیما تهران طبس ممکن است گاهی اوقات به دلیل اینکه آژانس مربوطه نمی­خواهد صندلی­ هایش خالی بماند، تا حد زیادی پایین آورده شود و یا گاهی به دلیل اینکه بلیط این پرواز خواهان زیادی دارد، از قیمت بلیط سیستمی تهران طبس هم بیشتر شود.

از مزایای بلیط سیستمی این است که شما می­توانید در صورت لغو سفر خود، با پرداخت درصدی از قیمت بلیط، بقیه پول خود را پس بگیرید. مقدار بازگشتی مبلغ در ایرلاین­های مختلف کمی متفاوت است ولی تا حدود 90 درصد مبلغ پرداخت شده هم می­رسد.

در خصوص شرکت هواپیمایی ماهان که در حال حاضر پروازهای تهران طبس رفت و برگشت را انجام می دهد، باید بگوییم که برای کنسل کردن بلیط، آخرین مهلت شما 3 ساعت قبل از پرواز است که طبیعتاً بیشترین جریمه را برای شما در پی خواهد داشت. این جریمه در حال حاضر 50 درصد است. البته اگر تا ساعت 12 ظهر یک روز قبل از حرکت، بلیط خود را کنسل کنید، می توانید 90 درصد پول خود را پس بگیرید و اگر تا قبل از 3 ساعت مانده به پرواز، بلیط را کنسل کنید، می­توانید 30 درصد از پول خود را پس بگیرید. البته این اعداد برای حالتی درست است که شما بلیط را مستقیماً از شرکت هواپیمایی ماهان خریداری کرده باشید و بهای بلیط های سیستمی گران آن را پرداخت کرده باشید. 

مزیت دیگر بلیط سیستمی این است که برای افراد بین 2 تا 12 سال نیم بها محاسبه می شود. این دو مزیت اصلی برای بلیط چارتر به طور معمول وجود ندارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران طبس

قیمت بلیط هواپیما تهران طبس چارتر در حال حاضر چیزی در حدود 400 هزار تومان است و شما می­توانید این بلیط را از فلاوینگو به راحتی تهیه کنید. برای تهیه بلیط چارتر تهران طبس، باید به طور مرتب به فلاوینگو سر بزنید و اپلیکیش فلاوینگو را نصب کنید تا بتوانید با سهولت بیشتری به اطلاعات بلیطهای فلاوینگو، دسترسی داشته باشید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران طبس از فلاوینگو

بهترین راه برای خرید ارزان، سریع و مطمئن این بلیط استفاده از روش آنلاین در سایت فلاوینگو است. در روزهایی که قیمت این بلیط در هر 15 دقیقه ممکن است تغییر کند، حضور در آژانس برای خرید بلیط به هیچ وجه به صرفه نیست. با این حال در صورت نیاز به خرید حضوری یا تلفنی، کارشناسان فلاوینگو پشت خط تلفن 021-43635 منتظر تماس شما هستند. همچنین شما می توانید از طریق شماره 09054800413 به صورت 24 ساعته از پشتیبانی همکاران ما استفاده نمایید.

جاذبه های گردشگری طبس

شهرستان طبس و صحرای معروف آن در جنوب غربی استان خراسان جنوبی قرار دارد. صحرای طبس به دلیل شدت گرمای آن در برخی از روزهای سال، شهرت فراوانی دارد. نام طبس از زمانی بیشتر در زبان ایرانیان افتاد که عملیات معروف آمریکایی ها برای حضور هواپیماهایشان در صحرای طبس و نجات گروگان های آمریکایی، به شکست انجامید.

شهرستان طبس با وجود گرمای بسیار زیاد دارای مناطقی با پوشش گیاهی مناسب هم هست که جذابیت زیادی در دل کویر دارد. مقاله کاملی در مورد جاذبه­ های گردشگری طبس در مجله فلاوینگو وجود دارد ولی خلاصه مهمترین موارد آن ها در ادامه برای شما آورده شده است:

طاق شاه عباس با قدمت ۷۰۰ سال، باغ گلشن، روستاهای خوش آب و هوای ازمیغان و خرو، سد هزار ساله ی کریت، قلعه فدائیان حسن صباح، قلعه نایبند، آبگرم دیگ رستم، خانه گبر، ارگ طبس، قلعه های شاهزاده، غنی آباد، هودر، بم، پیرحاجات و ...