خرید بلیط هواپیما از تهران به مقصد یاسوج

خرید بلیط هواپیما تهران یاسوج رفت و برگشت فقط برای روزهای دوشنبه و جمعه ممکن است. زمان مفید این پرواز هم کمتر از یک ساعت است. هر چند ایرلاین ماهان، مقدار 80 دقیقه را برای این پرواز پیش بینی کرده است. فرودگاه یاسوج در غرب این شهر و در فاصله 6 کیلومتر از مرکز شهر قرار دارد و شما می توانید خود را در کمتر از 30 دقیقه از فرودگاه به مرکز یاسوج برسانید.

قیمت بلیط هواپیما تهران یاسوج هم در پایین ترین سطح خدمات پرواز یعنی اکونومی، در حال حاضر چیزی بین 400 الی 500 هزار تومان است. شما می توانید کار رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران یاسوج را در فلاوینگو با قیمتی مناسب در بازه فوق انجام دهید. در صورت وجود هر گونه مشکل یا سؤال می توانید با شماره 43635-021 تماس بگیرید تا از مشاوره گرم همکاران ما به طور رایگان بهره مند شوید. ضمناً شماره 09054800413 هم به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشکلات شما خواهد بود.

بهترین راهکار یافتن ارزان ترین بلیط هواپیما تهران یاسوج 

خیلی از مسافران برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما تهران یاسوج دو راهکار را در نظر دارند؛ پیدا کردن بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری. بلیط چارتر بلیطی است که در قرارداد دربستی یا چارتری که بین ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی بسته می شود، به آژانس ها واگذار می شود. آژانس ها هم در ادامه این بلیطها را با قیمت جدیدی به مسافران عرضه می کنند. معمولاً وقتی که مسافران پرواز کم است، قیمت بلیط تهران یاسوج چارتر کاهش پیدا می کند. به همین دلیل است که برخی از مسافران همیشه به دنبال خرید بلیط چارتر هستند. این در حالی است که شما باید بدانید که قیمت بلیط چارتر گاهی از قیمت بلیط سیستمی هم بیشتر می شود چون ممکن است به دلیل وجود تقاضای بالا، قیمت این نوع بلیط را هم افزایش دهند.

از طرف دیگر برخی از مسافران تصور می کنند که قیمت بلیط لحظه آخری تهران یاسوج به این دلیل که اگر کسی نخرد، صندلی های هواپیما خالی می ماند و ضرر زیادی به ایرلاین یا آژانس وارد می شود، پایین ترین قیمت است. در مورد این تصور هم باید بگوییم که اینطور نیست که همواره درست باشد. در واقع با توجه به وجود سیستم تعیین قیمت آنلاین در سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما، قیمت ها هر 15 دقیقه آپدیت می شود و ممکن است حتی در ساعات پایانی هم با تشخیص سیستم یا اپراتور مبنی بر وجود کاربران زیادی که خواهان بلیط مورد نظر هستند، قیمت بلیط افزایش یابد.

تفاوت بلیط هواپیما سیستمی و چارتر

بلیط سیستمی دو ویژگی برتر نسبت به بلیط چارتر دارد؛ اول اینکه در صورت انصراف شما از سفر به راحتی می توانید آن را کنسل کنید و بخش زیادی از مبلغ را پس بگیرید. بنابراین اگر شما باید در تاریخ خاصی در یاسوج باشید، بهتر است از بلیط سیستمی استفاده کنید تا دغدغه ای در مورد پیدا نشدن پرواز نداشته باشید. مزیت دوم بلیط سیستمی این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است و از این جهت برای سفرهای خانوادگی مناسب است.

همانطور که گفته شد مزیت بلیط هواپیما تهران یاسوج چارتر این است که معمولاً قیمت مناسب تری دارد ولی بدی آن این است که قابل کنسل شدن نیست و برای همه گروه های سنی با قیمت یکسانی ارائه می شود.

فرودگاه یاسوج

فرودگاه یاسوج یکی از فرودگاه های کم رفت و آمد و نسبتاً خلوت کشور است. این فرودگاه در غرب شهر یاسوج و در فاصله 6 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر در حدود 20 دقیقه قابل طی شدن است.

جاذبه های گردشگری یاسوج

یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد است که اکثر مردم آن لر هستند. آب و هوای مطلوب و جاذبه های گردشگری یاسوج در بین گردشگران زبانزد است و سفر به یاسوج می تواند شما را با عمق تاریخ و تمدن ایران آشنا کند. لیست برخی از مهمترین مکان های دیدنی یاسوج عبارت است از:

پیست اسکی کاکان، آبشار یاسوج، تنگ تامرادی، دره المون، دریاچه کوه گل، دشت راق، پل پاتاوه، روستای کریک و ...