بلیط هواپیما از تهران به مقصد زاهدان

زاهدان از کلان شهرهای مهم ایران که در نزدیکی مرز شرقی افغانستان و پاکستان قرار گرفته و از موقعیت تجاری و نظامی ویژه ای برخوردار است. همچنین مرکز استان سیستان و بلوچستان با داشتن اماکن تاریخی کهن، این روزها پاتوقی برای تاریخ دوستان شده و علاوه بر سفرهای تجاری و نظامی در فصل پاییز و زمستان، مقصد گردشگران زیادی است. خانه ایوبی کارگاه هنرهای سنتی، کارونسرای نصرت آباد یادگاری از دوره صفویه، مسجد زرنج ساخته شده توسط یعقوب لیث، مسجد شاه علی متعلق به قرن نهم، روستا و غار لادیز با منظره ای طبیعی و تحسین برانگیز، تالاب فصلی هامون در مرز سیستان و بلوچستان و کشور افغانستان، آرامگاه هفتاد ملا با گورهای پنج طبقه و پلکانی، موزه پست و ارتباطات، موزه منطقه ای جنوب شرق ایران و روستای تمین از جاذبه های دیدنی زاهدان و جذاب برای گردشگران است.

برای تهیه بلیط ارزان قیمت تهران به زاهدان، استفاده از روش خرید آنلاین در سایت فلاوینگو، بهترین پیشنهاد است که می توان بلیط را با قیمت مناسب و در زمان دلخواه تهیه کرد.

فلاوینگو از سایت های معتبر ایران، این افتخار را دارد تا با ارائه مشاور تلفنی رایگان توسط کارشناسان مجرب، بلیط پرواز تهران زاهدان را به صورت اینترنتی یا حضوری برای شما رزرو کند. کافی ست با شماره تلفن های 43635-021 یا 09054800413 تماس برقرار کنید.  

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها

پرواز زاهدان به تهران از بهترین و آسان ترین سفرها، به دلیل طولانی بودن مسیر بین این دو شهر است. آسمان، زاگرس، ماهان و ایران ایر از ایرلاین های هستند که به مسافران این مسیر خدمات رسانی می کنند. مسافران می توانند باتوجه به امکانات ایرلاین ها بهترین گزینه ی انتخابی را رزرو کنند.

مسافت بین زاهدان تهران حدود 1122 کیلومتر و از طولانی ترین پروازهای داخلی است که زمانی بین 1:36 دقیقه تا 2 ساعت طول می کشد. 

پروازهای زاهدان به مقصد تهران همه روزه از ساعت 6:00 صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت 18:55 دقیقه به حرکت در می آید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به زاهدان

باتوجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی زاهدان که در بیشتر روزهای سال، آب و هوایی گرم و خشک دارد، به این دلیل بهترین زمان سفر به زاهدان در فصل پاییز و زمستان است.

قیمت بلیط ها معمولا در مسیرهای خاص تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون نوع کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط و دیگر عوامل است. هنگام خرید بلیط ارزان تهران زاهدان باید توجه داشت که همیشه بلیط ارزان ، مناسب ترین نیست. در نظر داشتن تمامی امکانات و شرایط پروازی قبل از تهیه بلیط از نکات ضروری سفر است.

در حال حاضر فلاوینگو از معتبرترین سایت های فروش آنلاین برای مسافران به شرق کشور است که با کمی جستجو در سایت می توان اطلاعات سفر خود را وارد کرده، نوع بلیط و قیمت موردنظر را انتخاب کرده تا بهترین انتخاب را نسبت به بودجه و زمان سفر داشته باشید، تا یک بلیط ارزان هواپیما زاهدان به مقصد تهران را رزرو و خریداری کنید.