خرید بلیط هواپیما تهران چابهار

برای خرید بلیط هواپیما تهران چابهار از دو مرجع اصلی می توان اقدام کرد. آژانس ها و ایرلاین ها. مزیت اصلی آژانس ها این است که می توانند روی قیمت مانور بیشتر داشته باشند. مزیت دیگر آژانس ها این است که معمولاً به دلیل اینکه کار مشاوره سفر را به طور تخصصی انجام می دهند، شما به راحتی می توانید با مشاوره با کارشناسان فروش، بلیط متناسب با شرایط قیمتی و زمانی خود را پیدا کنید.

برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران چابهار رفت و برگشت کافیست وارد سایت Flawingo.ir شوید و در باکس بالای صفحه گزینه هایی مانند تاریخ سفر رفت و برگشت، بزرگسال یا کوچکسال بودن، اکونومی یا بیزینس یا فرست کلاس بودن و ... را انتخاب کنید.

همانطور که می دانید امروزه خرید آنلاین در مورد خیلی از کالاها بهتر از روش حضوری است. ولی در مورد خرید آنلاین بلیط هواپیما، این موضوع اهمیت بیشتری دارد. چون اگر روش حضوری را انتخاب کنید، ممکن است در همان حین که به طرف مقصد حرکت می کنید، قیمت بلیط مورد نظر شما تا چند برابر افزایش پیدا کند و یا بلیط تاریخ مورد نظر خود را از دست بدهید. در ادامه نکات لازم برای خرید بلیط هواپیما تهران چابهار آورده شده است:

بلیط چارتر تهران چابهار بهتر است یا بلیط سیستمی؟

چارتر به زبان ساده به معنای خرید دربستی است. در واقع وقتی یک آژانس هواپیمایی مانند شرکت عالی گشت آریا، تمام صندلی های یک پرواز را از یک ایرلاین، چارتر می کند به این معناست که هواپیما را دربست گرفته است و از این به بعد است که قیمت بلیطهای سیستمی این هواپیما در اختیار آژانس خواهد بود و این بلیطها که با قیمت کمتری از ایرلاین خریداری شده اند، به نام بلیط چارتر شناخته خواهند شد. مدیران آژانس های چارتر کننده به فراخور هر پروازی ممکن است در نزدیکی موعد پرواز، قیمت بلیط تهران چابهار رفت و برگشت خود را کاهش یا افزایش دهند.

نکته ای که باید بدانید این است که نباید تصور کرد که قیمت بلیط چارتر همیشه ارزان تر از بلیط سیستمی است چون ممکن است مدیران آژانس با این تشخیص که متقاضیان یک پرواز زیاد هستند، قیمت را تا حد زیادی بالا ببرند. به طوری که حتی از قیمت بلیط سیستمی هم بیشتر شود. 

بنابراین اگر برای شما تاریخ خاصی برای سفر مهم است و احتمال می دهید که در بازه مورد نظر، بلیط چارتر گران شود و یا حتی پیدا نشود، بهتر است که از چندین هفته زودتر، اقدام به رزرو بلیط سیستمی تهران چابهار کنید. ویژگی خوب بلیط سیستمی این است که در صورت کنسل شدن سفر، شما می توانید تا 70 درصد مبلغ بلیط را پس بگیرید. همچنین اگر به طور خانوادگی سفر می کنید و افراد کمتر از 12 سال همراه شما هستند، رزرو بلیط سیستمی تهران چابهار رفت و برگشت برای شما با 50 درصد تخفیف تمام خواهد شد. حواستان باشد که برای بلیط چارتر هیچ یک از این مزایا وجود ندارد و بلیط چارتر تهران چابهار فقط برای نوزادان زیر 2 سال رایگان است.

در مورد رزرو بلیط تهران چابهار لحظه آخری هم باید بگوییم که هم باید روحیه سفر بالایی داشته باشد و در فاصله کوتاهی تصمیم خود را برای سفر بگیرید و هم اینکه در سامانه اطلاعرسانی آژانس فلاوینگو عضو شوید.

قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار

قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار به راحتی از طریق باکس بالای صفحه در سایت فلاوینگو به صورت آنلاین قابل استعلام است. در حال حاضر قیمت بلیط چارتری تهران چابهار در حدود 280 هزار تا 800 هزار تومان در کلاس های اکونومی و بیزینس متفاوت است.

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد تهران وظیفه انجام پروازهای داخلی را بر عهده دارد و انجام پروازهای خارجی وظیفه ایست که سالها پیش به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) سپرده شده است. شما می توانید با شماره 61021 با تلفنخانه مرکزی این فرودگاه و یا با شماره 199 با اطلاعات پرواز کل کشور ارتباط برقرار کنید.

زمان پرواز هواپیمای تهران چابهار

برنامه جدید پروازهای چابهار از تهران به صورت مرتب در سایت فلاوینگو به روز می شود. شما می توانید با ثبت تاریخ دلخواه خود در سایت، برای همه روزهای هفته این پرواز را برای خود رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری چابهار

چابهار یا همان چهاربهار شهری بندری در جنوب شرقی ایران است که به دلیل آنکه در هر چهار فصل سال، آب و هوای بهاری دارد این نام برای آن انتخاب شده است. بندر چابهار تنها بندر ایران است که به اقیانوس و آب های آزاد راه دارد و کشتی های بزرگ به راحتی می توانند در اسکله های آن پهلو بگیرند. چابهار همچنین یک منطقه آزاد بازرگانی است و طبق قانون مناطق آزاد ایران اداره می شود.

غیر از موقعیت ها و جاذبه های اقتصادی پرشمار چابهار، این شهر دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. فهرست مهمترین مکان های گردشگری چابهار عبارت است از:

کوه های مینیاتوری یا مریخی چابهار، بندر گواتر، تالاب لیپار، زیستگاه تمساح های گاندو، روستای درک، فواره بلوچستان، درخت مکرزن یا انجیر معابد و ...