خرید اینترنتی بلیط هواپیما بیرجند

بیرجند از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان خراسان جنوبی است. خرید اینترنتی بلیط هواپیما بیرجند یکی از بهترین راه ها برای سفر به این شهر است. فرودگاه بیرجند، در حال حاضر همه روزه به تهران و دو روز در هفته، به مشهد پرواز دارد و همچنین هر هفته یک پرواز به عتبات عالیه از این فرودگاه به حرکت در می آید. فرودگاه بین المللی بیرجند در شمال شهر بیرجند و در بلوار فرودگاه واقع شده است و تا مرکز شهر حدود 11 کیلومتر فاصله دارد. مسافران برای رفت و آمد می توانند از تاکسی های فرودگاه یا ماشین های گذری در سطح شهر استفاده کنند.

فلاوینگو از بهترین و بزرگترین آژانس های هواپیمایی برای خرید بلیط هواپیما بیرجند و پروازهای داخلی و خارجی است که شما می توانید بلیط پروازهای موجود به بیرجند را از اکثر شهرهای دنیا به روش آنلاین تهیه کنید. برای خرید آنلاین، کافیست بعد از انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ و روز پرواز، تعداد نفرات و کلاس پروازی، از لیست نمایش داده شده، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. دقت کنید که شما با مقایسه قیمت بلیط هواپیما بیرجند در ایرلاین ها و زمان های مختلف، می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما بیرجند را رزرو و خریداری کنید. در صورتی هم که به اینترنت دسترسی ندارید می توانید با شماره تلفن 43635000-021 به سرعت با همکاران ما در تهران ارتباط بگیرید تا به صورت تلفنی بلیط بیرجند را برای شما رزرو کنند.

پروازهای داخلی به مقصد بیرجند

تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد) و مشهد (فرودگاه شهید هاشمی نژاد) از شهرهایی هستند که هواپیماها از آنها به مقصد بیرجند از زمین بلند می شوند. شما می توانید بلیط بیرجند را از مبدأ این شهرها در پایین همین صفحه، رزرو کنید.

ایران ایر، هواپیمایی ماهان و هواپیمایی ایران ایرتور از ایرلاین های فعال در مقاصد داخلی فرودگاه بیرجند هستند که به مسافرین خدمات رسانی می کنند. بد نیست بدانید که فلاوینگو برای شما یک بسته جامع از خدمات گردشگری را آماده کرده است و علاوه بر فروش بلیط هواپیما، خدمات اخذ ویزا ، رزرو تور و رزرو هتل در اکثر کشورهای دنیا و ایران؛ توسط فلوینگو ارائه می شود. برای مشاوره بیشتر درباره این موارد می توانید با شماره 43635000-021 تماس برقرار کنید.

پروازهای خارجی به مقصد بیرجند

جده، مدینه، نجف و بغداد از پروازهای بین المللی فرودگاه بیرجند هستند که با ایرلاین های ایران ایر و هواپیمایی ایران ایرتور به حرکت درمی آیند. مسافران برای دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه پروازهای فرودگاه بیرجند و تابلو پرواز فرودگاه بیرجند می توانند با شماره 199 و یا 32389000-056 ارتباط برقرار کنند و یا به لینک داده شده، متصل شوند.

سیستم حمل و نقل درون شهری بیرجند

مسافران برای رفت و آمد در داخل شهر بیرجند می توانند از تاکسی های خطی و گذری در سطح شهر یا اتوبوس های درون شهری استفاده کنند.