خرید بلیط هواپیما از زاهدان به مقصد چابهار

برای خرید بلیط هواپیما زاهدان به چابهار از دو طریق می توان اقدام کرد: ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی.
ایرلاین ها از ماه ها قبل بلیط های پرواز را به صورت عمده به آژانس های هواپیمایی می فروشند و در نهایت قیمت اصلی توسط آژانس ها نرخ گذاری می شود و می توان بلیط های پرواز را به صورت آنلاین یا حضوری از فلاوینگو تهیه کرد.
کافی است با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ سفر، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بر روی سایت فلاوینگو، لیستی از پروازهای های روزانه مقصد موردنظر را برای مسافر نمایش می دهد و همچنین مسافرین می توانند باتوجه به برنامه سفرشان بلیط مورد نظر را به صورت آنلاین یا حضوری تهیه کنند.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از زاهدان به چابهار چه زمانی است؟
خرید بلیط بستگی به زمان مسافر برای سفر دارد. اگر سفر کاری و خانوادگی است و نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد، بلیط سیستمی گزینه ی بهتری است. چراکه می توان از چند هفته قبل بلیط را رزرو و خریداری کرد و حتی در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ بلیط به مسافر استرداد می شود و برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست. 
بلیط چارتری برای سفرهای از قبل تعیین نشده و افراد همیشه در سفر مناسب است. در زمان هایی که صندلی هواپیماها خالی می مانند، برای ضرر کمتر آژانس ها قیمت بلیط را کاهش می دهند، اما همیشگی نیست و در روزهای خاصی اتفاق می افتد. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ بازگشت داده می شود.

مسافت پرواز چابهار به زاهدان چقدر است؟

استان سیستان و بلوچستان یکی از بزرگترین و پهناورترین استان های ایران است که از زاهدان به چابهار حدودا ۶۳۵ کیلومتر مسافت طی می شود و این مسافت با پرواز زمانی حدود ۱ ساعت تا ۱:۰۵ دقیقه طول می کشد. ممکن است باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییرمسیر انجام شود.

پرواز زاهدان به چابهار در روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه تنها با یک پرواز و ایرلاین ایران ایر به حرکت درمی آید.

فرودگاه چابهار در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه کنارک، فرودگاهی کوچک درشهرستان کنارک، استان سیستان و بلوچستان است که ۳۰ کیلومتری با چابهار فاصله دارد و از پرترددترین هاست. در این فرودگاه پروازهای نظامی، داخلی و بین المللی انجام می شود. چون فرودگاه کنارک گنجایش و توانایی خدمت رسانی در این منطقه استراتژیک را ندارد، قرار است به زودی فرودگاه بین المللی چابهار در منطقه آزاد ساخته شود. 
کاسپین، ایران ایرتور، ایران ایر و آسمان از ایرلاین های فعال که به مقاصد تهران، زاهدان، بندرعباس و مشهد رفت و آمد دارند. 

چابهار از زیباترین شهرهای ایران که در جنوب شرق مانند نگینی درخشان می درخشد. زیبایی هایش بی بدلیل و آب و هوایش در پاییز و زمستان مطلوب است. 
قلعه پیروزگت، خلیج پزم، بندر گواتر، مسجدجامع تیس، منطقه حفاظت شده گاندو، گل افشان، درخت مکرزن، غارهای بان مسیتی، مسجد جامع دزک، موزه محلی چابهار، تالاب لیپار، ساحل درک و کوه های مینیاتوری از زیباترین های چابهار برای هر گردشگری است.