خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد

فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد در 10 کیلومتری این شهر است و حدود 20 دقیقه با مرکز شهر یزد فاصله دارد. بعد از پیاده شدن در فرودگاه، تاکسی های فرودگاه بهترین وسیله حمل و نقل برای شما هستند. هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد و پروازهای داخلی و بین المللی؛ فلاوینگو (عالی گشت) از برترین انتخاب هاست. برای رزرو آنلاین بلیط های هواپیمای داخلی و بین و المللی در فلاوینگو کافی است در انتهای همین صفحه، مبدا و مقصد سفر، تاریخ پرواز، کلاس پروازی و تعداد نفرات را وارد کنید تا لیستی از پروازهای روز را با جدیدترین قیمت ها دریافت کنید. 

ضمناً برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو حضوری بلیط هواپیما یزد، می توانید به آدرس تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کنید یا با شماره 46635000-021 تماس بگیرید تا بهترین قیمت بلیط هواپیما یزد ، نصیب شما شود.

پروازهای داخلی به مقصد یزد

فرودگاه یزد به کجاها پرواز دارد؟ پروازهایی به مقصد و مبدا تهران، اهواز، بندرعباس، قشم، مشهد، کیش و شیراز در لیست برنامه هفتگی پروازهای فرودگاه یزد پیش بینی شده است که شما می توانید همه آنها را در پایین همین صفحه رزرو کنید. کاسپین، آسمان، ایران ایر، کارون، زاگرس و کیش ایر از بهترین شرکت های هواپیمایی هستند که در فرودگاه یزد پروازهای ورودی فعال هستند و در این مسیرها به مسافران خدمات رسانی می کنند.
مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات پرواز فرودگاه یزد و برنامه هفتگی پروازهای فرودگاه یزد با شماره 199 یا 035-31010 تماس برقرار کنند.

پروازهای خارجی به مقصد یزد

پرواز به شهرهایی مثل جده و مدینه، دمشق، نجف و بغداد از پروازهای بین المللی فرودگاه یزد هستند. از سال 1397 فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد، گواهینامه بین المللی دریافت کرد و این پروازها در حال حاضر جزو پروازهاي فرودگاه یزد محسوب می شوند. همچنین برنامه پروازهای عتبات عالیات یزد از برنامه های فصلی فرودگاه یزد می باشد.
علاوه بر خرید و رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما یزد و شهر های داخل کشور، اخذ ویزا شینگن در انواع توریستی و تحصیلی، رزرو هتل، رزرو پروازهای خارجی و تورهای گروهی به پنج قاره  دیدنی جهان از دیگر خدمات فلاوینگو برای مسافرانش است.

سیستم حمل و نقل درون شهری یزد

مسافران شهر خشتی و جهانی یزد می توانند برای رفت و آمد درون شهری از تاکسی های زرد و سبز رنگ و یا با نصب اپلیکیشن های مربوطه، از تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی استفاده کنند. ضمناً شما در هر جای شهر که باشید می توانید با شماره گیری تلفن های 1820 و 1833 از تاکسی بیسمی یزد استفاده کنید.