خرید بلیط هواپیما از گرگان به مقصد زاهدان

بلیط ها به دو دسته تقسیم می شوند: بلیط سیستمی و بلیط چارتری. بلیط سیستمی قیمت ثابتی دارند اما بلیط های چارتری این طور نیستند. بلیط های چارتری در زمان کم بودن مسافر به صورت لحظه آخری به فروش می رسند و قیمت پایین تری هم دارند.

چه زمانی بلیط پرواز گرگان به زاهدان ارزان می شود؟ به طور کلی در بلیط‌های چارتری میزان عرضه و تقاضا تعیین کننده قیمت بلیط هواپیما است. مثلا در بازه های خاص که درخواست سفر به شهر زاهدان زیاد می شود، قیمت بلیط بالا می رود. پس با یک برنامه ریزی صحیح می شود بلیط های چارتری با قیمت بسیار پایین خرید. همچنین با کم شدن تقاضا در بعضی روزهای سال قیمت بلیط حتی تا نصف قیمت هم کاهش پیدا می کند.

چگونه بلیط اینترنتی گرگان به زاهدان بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات، نوع کلاس پروازی و پیشنهاد بهترین گزینه ها برای مسافر و با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، می توان مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز گرگان به زاهدان چقدر است؟

از فرودگاه گرگان به فرودگاه زاهدان حدود ۱۲۸۶ کیلومتر طی می شود و این مسافت حدود ۱:۵۵ دقیقه تا ۲ ساعت در شرایط مساعد آب و هوایی طول می کشد. اما گاهی اوقات ممکن است باتوجه به خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر همراه شود.

ایران ایر، آسمان و قشم ایر از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند.

پرواز گرگان به زاهدان عموما در روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و تنها یکبار در روز به حرکت درمی آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی زاهدان

فرودگاه بین المللی زاهدان هشتمین فرودگاه بین المللی کشور با موقعیت ویژه ای در جنوب شرق ایران است و اهمیت فراوانی در حمل و نقل و توسعه استان دارد.
این فرودگاه در سال ۱۳۳۲ افتتاح شد که در ابتدا توسط شرکت هواپیمایی ایران در مسیر تهران- یزد- زاهدان- کراچی- بمبئی و بالعکس برای جابجایی تجار ایرانی، پاکستانی و هندی استفاده می شد.

فرودگاه زاهدان به مقصدهای گرگان، چابهار، شیراز، اصفهان، کرمان، مشهد و تهران پروازهای داخلی و مقصدهای دبی، دمشق، بغداد، نجف و جده پروازهای های خارجی دارد.

زاهدان از شهرهای مهم جنوب شرق ایران هم از لحاظ موقعیت تجاری و اداری است و با زیباترین دیدنی ها و از کهن ترین شهرهای ایران است. 

خانه ایوبی، کارونسرای نصرت آباد، مسجد زرنج زاهدان، مسجد شاه علی، روستا و غار لادیز، تالاب هامون، روستای تمین زاهدان، موزه جنوب شرق ایران، موزه پست و ارتباطات زاهدان، چشمه آب معدنی، آرامگاه هفتاد ملا، قلعه لادیز و دیگر دیدنی های زاهدان که برای هر رهگذری مجذوب کننده است.