خرید بلیط هواپیما کیش به مقصد یزد

بلیط هواپیما کیش یزد رفت و برگشت در روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه وجود دارد و شما می توانید فقط در این چهار روز از کیش به یزد بروید. به کمک این برنامه پروازی می توانید سفرهای 2 یا 3 روزه را از کیش به یزد، برنامه ریزی کنید. مدت زمانی که در این پرواز حضور خواهید داشت، حدود 75 دقیقه است. شما با این پرواز در 10 کیلومتری مرکزی شهر یزد در فرودگاه شهید صدوقی یزد پیاده خواهید شد. البته نگران نباشید چون در فاصله بین فرودگاه تا مرکز شهر، ترافیک زیادی وجود ندارد و شما به سرعت می توانید این مسیر را طی کنید.

قیمت بلیط هواپیما کیش یزد هم خیلی بالا نیست و شما می توانید ابن بلیط را در کلاس اکونومی، حتی کمتر از 300 هزار تومان هم پیدا کنید ولی به طور معمول قیمت این بلیط در بازه 300 الی 600 هزار تومان است. بلیط چارتر هواپیما کیش یزد هم معمولاً وجود دارد و شما می توانید آن را در فلاوینگو رزرو کنید.

برای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما کیش یزد در فلاوینگو می توانید در کادر بالای همین صفحه، اطلاعات لازم را پر کنید تا بلافاصله پیامک ثبت بلیط برای شما ارسال شود. در صورت وجود هر گونه مشکل می توانید با شماره تلفن 43635-021 و 09054800413 تماس بگیرید. همکاران ما در دفتر مرکزی فلاوینگو آماده هستند که به صورت تلفنی، بلیط هواپیما کیش یزد ارزان را برای شما رزرو کنند.

بلیط چارتر هواپیما کیش یزد چه تفاوتی با بلیط لحظه آخری دارد؟

اول از همه باید بدانید که دو نوع بلیط اصلی وجود دارد؛ سیستمی و چارتر. بلیط سیستمی بلیطی است که می توان گفت ساده ترین نوع بلیط است. مبدأ صدور این نوع بلیط ها، خود ایرلاین ها یا همان شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر، ماهان و ... هستند. این بلیط ها تحت قوانین سفت و سخت سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاین ها، قیمت گذاری می شوند و قیمت آن ها به ندرت تغییر می کند. دو مزیت اصلی بلیط های سیستمی این است که اولاً مسافر می تواند بلیط را لغو کند و بخش زیادی از مبلغ خود را پس بگیرد و ثانیاً برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها است.

بلیط چارتر بلیطی است که به وسیله واسطه ها قیمت گذاری می شود و قیمت آن تغییرات بیشتری را می پذیرد. قیمت بلیط چارتر کیش یزد معمولاً در زمان هایی که متقاضی پرواز مربوطه کمتر است، کاهش می یابد.

بلیط لحظه آخری کیش یزد هم در واقع یکی از همان دو نوع بلیط سیستمی یا چارتر است که در ساعات نزدیک به پرواز صادر می شود. این بلیط ها معمولاً پایین ترین قیمت را دارند به خصوص اگر یک بلیط چارتر هم باشند.

فرودگاه شهید صدوقی یزد

فرودگاه شهید صدوقی یزد، در دهستان فجر استان یزد و در 10 کیلومتری شهر یزد قرار دارد. این فرودگاه یک فرودگاه داخلی است ولی در ایام اوج پروازها مانند زمان انجام پروازهای حج، از آن به عنوان یک فرودگاه بین المللی برای انتقال حجاج به عربستان استفاده می شود. این فرودگاه در میدان صنعت در انتهای بلوار آزاداگان شهر یزد قرار دارد. برای تماس با مسئولین این فرودگاه می توانید از شماره 31010-035 استفاده کنید. وضع پروازهای کیش یزد هم از طریق شماره ملی 199 اطلاعرسانی می شود.


جاذبه های گردشگری یزد

شهر یزد مرکز استان یزد ایران و تقریباً در مرکز کشور  قرار دارد. این شهر خشتی به دلیل بافت سنتی و معماری بکر آن در سال 1396 در فهرست میراث جهانی بشر در یونسکو به ثبت رسید و از همان موقع بود که توجه گردشگران بیشتری به آن جلب شد. این شهر به شهر بادگیرها، دارالعلم و حسینیه ایران معروف است.

در مجله فلاوینگو  به جاذبه های گردشگری یزد به طور مفصل پرداخته ایم ولی در ادامه می توانید، مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر را ببینید:

آتشکده یزد، باغ دولت آباد، میدان امیرچخماق، خانه لاری ها، موزه آب، مدرسه ضیائیه، برج خاموشان، آب انبار شش بادگیر، برج و باروی قدیم شهر، عمارت قصر آئینه، خانه تهرانی ها، بازار و حمام خان، خانه ملک التجار، آب انبار رستم گیو، قنات باغ زارچ، مسجد جامع فهرج، مجموعه تاریخی آقازاه ابرکو، آسیاب آبی اشکذر، زیارتگاه چک چک اردکان، عمارت بوستان ناجی، قلعه سر یزد، غار یزدان و ...