خرید بلیط هواپیما از کیش به مقصد کرماندو

برای خرید بلیط هواپیما کیش کرمان کافیست که اطلاعات بلیط درخواستی خود را در باکس بالای صفحه فلاوینگو وارد کنید. غیر از تاریخ رفت و برگشت، باید در مورد کلاس پروازی و سن مسافران و تعداد بلیطهای درخواستی خود هم تصمیم بگیرید. 

در مورد کلاس پروازی باید بگوییم که سه نوع کلاس اکونومی، بیزینس و درجه یک معمولاً برای هر پرواز وجود دارد که اکونومی، ارزان ترین آن است و به ترتیب کلاس های بیزینس و درجه یک از کیفیت و امکانات بیشتر برخوردار هستند و در نتیجه گران تر هستند. در مورد سن مسافران هم باید بگوییم که اگر پرواز شما سیستمی باشد، برای نوزادان زیر دو سال رایگان و برای کودکان بین 2 تا 12 سال نیمبها خواهد بود.

 در صورتی که علاقمند باشید که به طور تلفنی از مشاوره کارشناسان فلاوینگو استفاده کنید می توانید با شماره تلفن 43635-021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی فلاوینگو با شماره 09054800413 به صورت 24 ساعته در خدمت شماست. در ادامه مقاله با ما باشید تا در مورد تفاوت پروازهای سیستمی و چارتر و مزایا و معایب هریک بیشتر بدانید.

انواع بلیط هواپیما کیش کرمان

بلیط سیستمی و بلیط چارتر دو نوع اصلی بلیط هواپیما کیش کرمان و همه پروازهای دیگر هستند. بلیط سیستمی، همان گونه که از نامش پیداست دارای قواعد ثابت و سفت و سختی در مورد قیمت است و در نتیجه در مورد بلیط سیستمی، قیمت بلیط هواپیما کیش کرمان توسط ایرلاین ها و یا سازمان هواپیمایی کشوری تعیین می شود. خوبی این بلیطها این است که قابلیت لغو آنها برای مسافر وجود دارد و خریدار آنها می تواند در صورتی که به موقع اطلاع دهد، در برخی از ایرلاین ها تا حدود 90 درصد پول خود را پس بگیرد. خوبی دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان بین 2 تا 12 سال به صورت نیم بها محسوب می شود. این امکان در باکس بالای صفحه در سایت فلاوینگو برای شما قرار داده شده است.

در مورد بلیط چارتر هم باید بگوییم که قیمت بلیط هواپیما کیش کرمان چارتر توسط آژانس های هواپیمایی تعیین می شود. کاری که آژانس ها انجام می دهند این است که در قراردادی با ایرلاین ها کل صندلی های یک پرواز یا بخشی از آن را به طور دربست می خرند یا در واقع چارتر می کنند. از اینجا به بعد است که قیمت بلیط هواپیما کیش کرمان به دست آژانس ها می افتد. آنها بنا به تشخیصی که در مورد میزان تقاضای افراد برای یک پرواز خاص در روزهای مختلف دارند، ممکن است که قیمت بلیط چارتر هواپیما کیش کرمان را بالا یا پایین ببرند.

در مورد بلیط لحظه آخری کیش کرمان هم باید بگوییم که این نوع بلیط در حال حاضر کمتر رواج دارد ولی اگر واقعاً اهل سفرهای ناگهانی هستید می توانید روزانه سایت فلاوینگو را برای خرید بلیط هواپیما کیش کرمان لحظه آخری بررسی کنید تا بتوانید آن را رزرو کنید. قیمت این بلیط بسیار پایین است و وقتی صادر می شود که آژانس یا ایرلاین در کمتر از 6 ساعت مانده به پرواز، صندلی خالی داشته باشد.

قیمت بلیط هواپیما کیش کرمان

برای اینکه پایین ترین قیمت بلیط هواپیما کیش کرمان را پیدا کنید معمولاً بهتر است که بین پروازهای چارتری جستجو کنید تا بتوانید از آژانسی این بلیط را بخرید که پایین ترین قیمت را ارائه می دهد. با توجه به همکاری تنگاتنگی که فلاوینگو با سایر آژانس های هواپیمایی دارد، شما می توانید بلیطهای چارتری آنها را هم در فلاوینگو رزرو کنید. از طرفی شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان همکاران فروش ما، بهترین قیمت متناسب با خواسته های خود را پیدا کنید. 

در حال حاضر قیمت بلیط چارتر کیش کرمان در کلاس اکونومی چیزی بین 230 الی 550 هزار تومان است. نکته مهم در مورد پروازهای خروجی از کیش این است که قیمت این پروازها معمولاً در روزهای پنجشنبه و جمعه بیشتر است چرا که مسافران زیادی می خواهند بعد از استراحت در کیش، به شهر خود برگردند.

زمان پرواز هواپیمای کیش کرمان

برنامه پروازهای کرمان از کیش اینطور طراحی شده است که تقریباً در همه روزها و اغلب در ساعات بعد از ظهر، هواپیمای ایرلاین ماهان و سایر ایرلاین ها به سمت کیش حرکت می کند. بنابراین بهتر است که اگر به کیش می آیید طوری برنامه ریزی کنید که صبح در کیش باشید و بعد از ظهر از آن خارج شوید.

جاذبه های گردشگری کرمان

پهناورترین استان ایران، در حال حاضر حدود 700 اثر تاریخی و فرهنگی در فهرست آثار ملی ثبت شده در کشور دارد و همین موضوع باعث شده است که این استان در بین 5 استان تاریخی اول کشور قرار بگیرد. جاذبه های گردشگری کرمان در مجله فلاوینگو به طور خاص معرفی شده اند ولی در اینجا هم لیست منتخب مکان های دیدنی کرمان را می آوریم:

ارگ بم، مجموعه گنجعلی خان، حمام وکیل، گنبد جبلیه، ارگ راین، باغ شازده ماهان، باغ فتح آباد ، موزه هنرهای صنعتی ایران، پیست اسکی سیرچ، یخدان مویدی، کلوت شهداد ، یخچال زریسف و ...