بلیط هواپیما تهران به مقصد کرمان

سالانه سفرهای متعددی از تهران به کرمان انجام می گیرد و به همین دلیل خطوط هوایی این مسیر از شلوغ ترین ایرلاین های کشور محسوب می شود. برخی افراد به دلیل مشغله های کاری و برخی دیگر جهت گردش پا به این شهر تاریخی ایران می گذارند. به هر روی، پرواز تهران کرمان نیاز به دریافت اطلاعات کامل درباره ساعت ها و نحوه خرید بلیط آن دارد. قبل از آن لازم است بدانید فرودگاه کرمان در سال 1349 هجری شمسی، نخستین پروازها را به خود دیده است. در تمام این سال ها شرکت های هواپیمایی مشهور همانند ایران ایر، ماهان، زاگرس، کاسپین و بیشتر به طور روزانه پروازهایی را در مسیر به مردم ارائه می دهند. با این حال، نیاز است قبل از سفر اطلاعات لازم را در نحوه تهیه بلیط کسب کنید.

خرید اینترنتی بلیط تهران کرمان

خرید اینترنتی بدون شک بهترین راه تهیه بلیط به این مقصد است. با اینکه به صورت حضوری نیز می توانید اقدام به خرید بلیط کنید، ولی خرید آنلاین با صرفه جویی در زمان، سریع ترین راه می باشد. وب‌سایت های اینترنتی بسیاری برای فروش بلیط تهران به کرمان وجود دارند، ولی برای داشتن «خدمات گردشگری سریع، ارزان و مطمئن» می توانید به وب‌سایت «فلاوینگو» رجوع کنید. یا با تماس با تیم پشتیبانی قوی فلاوینگو اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید.

در این وب‌سایت می توانید انواع بلیط سیستمی و چارتری را به همراه تعیین مبدأ و مقصد پرواز، ساعت و روز، تعداد مسافران (بزرگ‌سال، کودک و نوزاد)، لیست قیمت، نوع هواپیما و شرکت هواپیمایی و خدمات آن را مشاهده کنید. همچنین اگر برای سفر عجله دارید، می توانید بلیط لحظه آخری تهران کرمان را تهیه کنید.

درباره انواع بلیط باید بگوییم که تنها مزیت بلیط چارتری قیمت پایین تر آن است. بلیط سیستمی شرایط رزرو از چند ماه را قبل را مهیا می کند، همچنین برای کودکان زیر 12 سال، به صورت نیم بها محاسبه می شود که در بلیط چارتری برای کودکان زیر 2 سال نیم بها است. از دیگر مزیت بلیط سیستمی این است که اگر به هر دلیل، مسافر پرواز خود را کنسل کرد، شرکت هواپیمایی تا 50% هزینه را عودت می دهد.

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان

بسیاری از مسافران در مورد تغییرات قیمت و نحوه قیمت گذاری سؤال می کنند، باید بگوییم قیمت بلیط عمدتاً تابع عواملی مختلفی است، برای مثال: بلیط چارتری و لحظه آخری تهران به کرمان به دلیل آنکه آژانس چارتر کننده قصد فروش همه بلیط های خود را دارد، تخفیف های بسیار مناسبی را در نظر می گیرد، بنابراین، ارزان تر از نوع بلیط سیستمی است.

سفر در روزهای آخر هفته به دلیل شلوغی مسافر، گران تر از اواسط هفته است.نوع هواپیما و شرکت هواپیمایی نیز بر حسب نوع خدماتشان، قیمت های متفاوتی را نیز ارائه می کنند. همچنین پرواز اکونومی (اقتصادی) بسیار ارزان تر از پروازهای فرست کلاس و بیزینسی هستند. اگر قصد سفر در روزهای مهم سال مانند عید نوروز را دارید، باید بدانید قیمت بلیط هواپیما در این روزها به بیشترین مقدار خود در طول سال می رسد.

ساعت پرواز تهران به کرمان

شرکت های هواپیمایی در همه ساعات شبانه روز، شرایط خرید بلیط را مهیا کرده اند. شما می توانید به راحتی از طریق وب‌سایت های فروش اینترنتی، ساعت پرواز را مشاهده و بر حسب نیاز خود بلیط مورد نظر را رزرو یا خریداری کنید.

مدت زمان پرواز تهران به کرمان

مدت زمان پرواز تهران تا کرمان 1 ساعت و 30 دقیقه با طی مسافتی در حدود 799 کیلومتر است. با این حال ممکن است به دلیل شرایط بدی آب و هوا و نوع بلیط (مستقیم یا غیر مستقیم) مدت زمان پرواز دچار تغییر شود. پرواز غیر مستقیم (توقف در مسیر) ممکن است تا 4 ساعت به طول انجامد.

چرا باید به کرمان سفر کرد؟

بی شک یکی از متفاوت ترین سفرهای تهرانی ها، رفتن به شهر تاریخی کرمان است. یقیناً بافت سنتی شهر در کنار معماری بومی‌اش، هر مسافر و گردشگری را سر شوق می آورد. به دلیل تاریخ پر فراز و نشیب کرمان از منظر خصوصیات حکومتی (پایتخت بودن در دوره های مختلف تاریخی)، صنعتی (وجود صنایع بیشمار) و عملی (دانشمندان بسیار)، این شهر در زمره شهرهای بسیار مهم ایران قرار می گیرد. با این حال، به دلیل شرایط آب و هوایی گرم کرمان، بهترین زمان ممکن برای سفر در اوایل بهار، زمستان و پاییز است.